Кислотний пілінг

Кислотний пілінг, пілінг

Пілінги використовуються при видаленні більш і менш глибоких шарів епідермісу. У результаті шкіра змушена виробляти нові клітини, щоб відновитися. Для кислотного пілінгу використовується 15-20-відсотковий розчин трихлороцтової кислоти. Кислотний пілінг дає ефект омолоджування, дозволяє розм’якшити роговий шар шкіри і поліпшити її зовнішній вигляд. Результати помітні через 2 тижні з момент початку використання препаратів. Шкіра стає оксамитовою і сяючою.

Кислотний пілінг рекомендований як в юнацькому віці, так і у віці 30 років і більше. Процедура проводиться для лікування проблемної шкіри, наслідків раніше перенесеної вугрової висипки, лікування та профілактики контагіозного молюска, гіперпігментації, а також для профілактики старіння шкіри, корекції косметичних дефектів шкіри (зморшки, складки).

Фруктові кислоти м’яко проникають у шкіру не травмуючи її і стимулюють вироблення колагену і еластину, завдяки цьому вирівнюється рельєф шкіри, поліпшується її структура, звужуються пори. Це щадна процедура омолодження шкіри, що дає яскраво-виражений ефект.

Також кислотний пілінг використовують при багатьох захворюваннях і станах шкіри, таких як акне, порушення пігментації, кератоми, дрібні зморшки, поверхневі рубці, грубий мікрорельєф шкіри, великі розміри пір, веснянки і т.д.

С компанией орифлейм 2011 легко не только быть красивой и сексуальной, но и начать свой собственный бзнес прямо сейчас.

Залишити коментар