Чому ми сидимо на дієті і не худнемо

дієта

Через бажання схуднути ми вдаємося до різноманітних дієт, але наш організм чомусь в упір відмовляється худнути ( Зазвичай таке спостерігається після одного місяця дієти). Поясненням цього можуть бути три причини:

1) Вашому організму потрібен відпочинок після різкого зниження калорій, які надходять в організм.

2) Ви витрачаєте таку саму кількість калорій яку і споживаєте. Це, звісно, добре, але тільки тоді коли хочете втримати вагу на одному рівні, а не для схуднення.

3) Ваш організм перебуває у стані голоду через занадто велике зниження калорій. Тобто, для того, щоб зберегти необхідну кількість калорій в організмі для життєдіяльності ваш метаболізм сповільнюється.

Любите прогулки возле воды под нежным теплым солнцем? Почему бы вам не совершить эту прогулку на катере. Продажа катеров происходит быстро и просто и уже через малый промежуток времени вы сможете насладиться свежим воздухом и солнцем на собственном катере.

Тепер поговоримо як можна відновити процес спалювання калорій.

1. Постарайтесь збільшити кількість калорій, які спалює організм, за рахунок фізичних навантажень. Якщо ви не займалися ніякими фізичними навантаженнями, то 20 хвилин на день приділіть певному виду фізичного навантаження. Якщо ви все ж займалися якимись вправами то збільшіть цей час ще на 20-25 хвилин, цього буде достатньо, щоб організм витрачав енергію. Якщо ваше фізичне навантаження і так інтенсивні і включає в себе силові вправи, то не її не слід ускладнювати, а лише урізноманітнити.

2. Слід уникати великих перерв у прийомі їжі. Якщо відмовлянням від обіду чи сніданку і харчуванням всього 1-2 рази на ден ви хочете схуднути ( є й такі герої) – не дивуйтесь, що таким способов ваги ви не скинете, а наживете натомість собі незадоволення життям і вічні депресії. Жінці необхідно з’їдати щось легке (наприклад фрукти) кожних три години, а чоловікові кожних п’ять. Таке харчування необхідне для того, щоб організм був впевнений, що їжі до нього надходить достатньо, його не морять голодом і тому все що надходить до організму можна сміливо витрачати. Крім цього, це також поповнює запаси рідини в організмі. Одним словом, перекушування фруктами допомагає краще за всякі там бутерброди.

3. Дуже добре, якщо вам підібрав дієту досвідчений дієтолог. Я гадаю, що не варто приховувати те, що більшість жінок дізнаються про ті чи інші дієти з різних засобів масової інформації або від знайомих, тому велика ймовірність того, що дієта яку ви обрали самостійно не дуже вам підійде.

Основні принцип правильного харчування:

* Не можна їсти після 6-7 годин.

* Правильне комбінування продуктів: риба чи м’ясо повинно їстися з овочами, але в жодному разі не з не макаронами і картоплею, якщо макарони, крупи, картопля то тільки з овочами,  хліб також треба їсти окремо або з овочами.

* Чим менше солодкого та мучного, з солодкого можна тільки сухофрукти та гіркий шоколад (65% какао і вище), мед.

Ось і все, худніть на здоров’я!


Залишити коментар