Легкі поради для схуднення за кілька днів

схуднути на 10 кг

Настала довгоочікувана весна, і вже багато жінок почали обшукувати весь інтернет у пошуках «чудо – засобу» для схуднення. У всіх різні запити та бажання: молоді матусі шукають, як схуднути після пологів, щоб нарешті начепити улюблену сукню, а особливо ліниві і без сили волі сподіваються, що можна знайти спосіб, як схуднути без дієт. А деякі представниці жіночої статі, шукають другу дієту, тому як однією не наїдаються …)))

Отже, спочатку потрібно визначитися зі своїми потребами і можливостями. До того, щоб схуднути на 10 кг за тиждень, потрібно зрозуміти, що цифра немаленька і тому доведеться потрудитися і взяти себе в руки. Така вага, як правило, швидко повертається, тому потрібно знайти дієву дієту і правильно з неї вийти. Підбір дієти справа відповідальна не тільки через результат, який вона може дати, а й через самопочуття і наслідки. Куди краще буде знайти спосіб, як схуднути на 10 кг за місяць, оскільки це не так позначиться на організмі.

Дієти бувають різні: монодієти, білкові, вуглеводні і так далі. Ті, хто в пошуках прийому як схуднути за 3 дні, слід сісти на водну дієту і парочка зайвих кілограмів неодмінно піде. Велику вагу можна скинути, наприклад, на дев’ятиденній дієті.

Сенс такий: 3 дня варений рис, 3 дня варена куряча грудка і 3 дня яблука. Звичайно, як і в будь-якій дієті, не можна вживати сіль. Найбільш важкі перші три дні, тому як вже на другий день рис вже зовсім не радує і простіше взагалі нічого не їсти. На такій дієті всі чекають наступні три дні – м’ясні. Здається, що сухе варене м’ясо грудки набагато смачніше. Яблучні дні найважчі, оскільки яблучний сік викликає почуття голоду. Саме в ці дні спостерігається найбільше число зривів. Але ті героїні, які витримали всі 9 днів, стверджують, що нарешті знайшли спосіб, як схуднути на 10 кг.

Дуже часто, наші співвітчизниці, в поривах пошуку, як схуднути швидко, віддають перевагу голодуванню. Це самий ненадійний спосіб схуднення, оскільки всі втрачені кілограми повертаються ще швидше, ніж йшли. Якщо говорити про монодієту, то вони теж далеко нелегко переносяться, оскільки вживати можна тільки один продукт. Виходить, що відбувається різке скорочення калорій. Який саме це буде продукт, залежить від власних уподобань. Можна сидіти тиждень на рисі або навіть на шоколаді і скинути 5 кг, але як схуднути на 5 кг і не повернути їх? Перш за все, потрібно правильно виходити з дієти. Це означає, що після того, як вийшло домогтися бажаного результату, не варто бігти до холодильника в 23-00, а поступово протягом тижня повертатися до звичної їжі. Було б добре зайнятися фізичними вправами.

Деякі особи, сидячи на дивані з пультом думають, як схуднути на 10 кг за тиждень без дієт. Причому це не єдине бажання, оскільки хочеться схуднути без дієт і продовжувати сидіти на дивані. Це вже складніше, але і тут є непогане рішення. Єдине, варто уточнити, що сидіти доведеться не на дивані, а в туалеті. Йдеться про очищення організму. Мало хто здогадується, що в своєму кишечнику, кожна людина носить близько 5 кг відходів організму. Все це знаходиться в товстій кишці, тому як вийти звідти відходам ніяк не виходить. Можна уявити неприємну картинку, як вже кілька років носимо шашлик, з’їдений два роки тому. Очищення організму слід робити абсолютно всім людям, а не тільки тим, хто хоче схуднути і ні в чому собі не відмовляти. Найдієвіший спосіб очищення, це природно клізма. До речі, це ідеальний варіант для тих, хто шукає спосіб, як схуднути на 10 кг за тиждень безкоштовно, оскільки крім великої клізми, води і солі нічого не буде потрібно. Як користуватися клізмою знають всі: робиться розчин 1 ст. л солі на 1 літр води і вводиться в кишку. Дуже важливо протримати воду хвилини три. Результат видно відразу – мінус 2 кг. Крім цього, прибирається живіт і з’являється легкість. Цей спосіб підійде і для дітей, які страждають ожирінням.

Звичайно, нам хочеться радикальних заходів і швидкий результат, але все-таки, варто вибрати саме таке схуднення, оскільки це безпечно і є хоч якась гарантія, що втрачені кілограми не повернуться знову.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

СЯНЯ

хочу попробувати цю дієту зараз сижу на гречаній дуже сподобалась але більше 2тижнів у місяць небажано сидіти на ній .Як тільки закінчу почну вашу.Дякую за пораду.

Віка

теж була на гречаній, за тиждень мінус 5, але потім днів через 8 повернулись…

Залишити коментар