П’ять кращих порад для контролю ваги після схуднення

Схуднення

Якщо ти вже схудла і стоїть питання про утримання ваги, тобі зовсім не обов’язково суворо обмежувати свій щоденний раціон харчування. Досить дотримуватися основних правил в харчуванні. Кілька секретів з цих правил я і наводжу в цій статті.

1. Худни уві сні
Поки ми спимо, активно працює гормон схуднення, який всю ніч спалює жири. Особливо добре він працює, якщо на вечерю ти не їла вуглеводи. Тому ввечері заміни хліб і макарони на овочі та рибу. При цьому сон повинен бути не менше восьми годин.

2. Їж три рази на день
На сніданок, обід і вечерю необхідно харчуватися як слід, а от між основними прийомами їжі краще уникати перекусів. Коли ти робиш чотиригодинну паузу між їжею, процес спалювання жирів йде значно ефективніше. Маленькі перекушування підвищують рівень інсуліну в крові, а це гальмує схуднення.

Варто врахувати, що ця порада працює для тих, у кого не виникає відчуття голоду між основними прийомами їжі. Якщо почуття голоду виникає, то не варто терпіти. Необхідно перекусити «здоровим перекусом»: сир, фрукт, йогурт.

Основна порада: ніколи не їж на відчутті голоду! Краще за розкладом!

3. Роби упор на білкові продукти
Білок прискорює процес спалювання жирів. Корисніше всього білок, який міститься в сої, морепродуктах, м’ясі птиці.

4. Готуй без жиру
Навіть якщо ти намагаєшся їсти якомога менше жирів, не обов’язково зовсім відмовлятися від улюблених смажених страв. Просто готуй те, що любиш, на сковороді з антипригарним покриттям без додавання олії. Або смаж під кришкою.

5. Плануй своє харчування
Обов’язково плануй своє харчування на тиждень вперед. Найкраще це зробити в неділю на весь наступний тиждень. Так можна буде уникнути незапланованих покупок непотрібних продуктів харчування.

Посетите замечательный магазин косметики, где вы найдете много качественной и профессиональной косметики по умеренным ценам.

Залишити коментар