Новий рік в Європі – краще місце для свята!

Новий рік в Європі

Зараз саме час вибрати місце для святкування Нового року. Багато хто ще не визначилися де відзначати прийдешній Новий рік. Як вибрати краще місце для свята? Ми пропонуємо Вам розглянути варіант святкування Нового року в Європі. Ви можете розглядати історичні пам’ятки, відвідати багато екскурсій, намилуватися неймовірними краєвидами, познайомитися з культурою іншої країни або ж країн.

  Новий рік в Європі – одні достоїнства

Багато хто вже звик святкувати Новий рік вдома, у сімейному колі, але іноді ця рутинність так набридає. Якщо Вам хочеться чогось нового – вирушайте в Європу. Це буде відмінною можливістю відпочити, отримати нові враження та відкрити в першу чергу для себе нові горизонти цього торжества.
Кожна країна представляє вам унікальну можливість покуштувати особливі страви, напої, відвідати цікаві ресторани, довідатися про традиції і обряди. Наприклад в Болгарії можна спробувати народне сирне блюдо Баніца, в Італії випити шампанського з горла за прийдешній Новий рік і послухати пастухів-волинщиків на вулицях Рима, у Франції покататися на ковзанці прям на Ейфелевій вежі, в Німеччині подивитися феєрверк на головній площі Берліна.
Любителі подорожувати відзначають, що одним з найприємніших місць для зустрічі Нового року в Європі є Прага. Це місто володіє неймовірною чарівністю маленьких вуличок, м’яким кліматом і казковими будиночками. Так само особливістю Нового року в Чехії є те, що подарунки дарують відразу від чотирьох героїв: Санти, Мікулаша, Ежішек і Діда Мороза.
Немов новорічна ялинка сяє Амстердам напередодні Нового року. Гірляндами, ліхтариками, прожекторами блищать майже 600 мостів цього міста. Однією з традицій є занурення в Північне море, яке можуть здійснити найвідчайдушніші і сміливі люди.
Особливістю Берлінського святкування наступаючого Нового року є млинцевий карнавал. Опівночі небо над головною площею розривається феєрверками. Німці навіть 31 грудня не можуть собі відмовити випити пива. Також під час святкових днів у Німеччині проводиться тотальний розпродаж, що може бути цікавим для шопоголіків.

  Краще місце для свята – Європа

Новий рік – це час для чарів, милих подарунків, загадкових історій і знайомств. Що може бути краще святкування майбутнього свята в Європі. Туристичні компанії пропонують безліч турів і скажені знижки для того, щоб ви закохалися в Європу. Подаруйте собі свято, яке варте Вас. Дозвольте собі побути хоч трохи в казці, відчуйте дух свята і його важливість. Новий рік в Європі – краще місце для свята!

Навіть перебуваючи за межами України у вас є можливість дивитися фільми, серіали українською онлайн, які дозволять вам трішки наблизитися до рідної мови та менше скучати за домівкою.

Залишити коментар