Новий рік в Парижі – найромантичніше свято!

Новий рік в Парижі

Передчуття Нового року змушує поміркувати про те, де краще всього відзначити це свято. Якщо ви хочете внести трохи романтики, чарівної атмосфери і оригінальності в прийдешнє святкування, тоді Новий рік в Парижі саме для Вас. Під час різдвяних свят Париж – це столиця вогнів.

  Новий рік в Парижі, чи варто туди їхати?

Сотні милих різдвяних ялинок прикрашають Париж під час новорічних канікул. Так як це місто є законодавцем модних тенденцій, дизайн ялинок міняється, мало не кожен рік. У Парижі вже шостий рік проходить виставка ялин від відомих світових дизайнерів.
Якщо ви любитель зимових видів спорту, тоді каток на висоті 57 метрів, що знаходиться на першому поверсі Ейфелевої вежі саме для Вас. Якщо Ви купили квиток на вежу, тоді прокат ковзанів зовсім безкоштовний. Так само є знаменитий каток перед мерією Парижа, фасад якої прикрашає галерея з 146 статуй знаменитих парижан.
У Парижі зима досить тепла, тому багато туристів скаржаться на відсутність снігу. Варто так само відзначити, що у французів менталітет відрізняється від нашого, внаслідок цього вони зустрічають Новий рік менш шумно і емоційно. Приїжджі часто святкують у ресторанах таких як «LA TAVERNE», «FINDI», «CASA DEL FOX». Так само можна відзначити свято прямо в готелі, але це буде трохи дорожче коштувати. Є ще варіант відчути себе на мить парижанином і разом з жителями на Єлисейських полях або біля Ейфелевої вежі вигукувати вітальне «bonne annee», яке перекладається як «хорошого року».
Для того щоб Ваша мрія відсвяткувати Новий рік у Парижі дійсно здійснилася, варто заздалегідь все спланувати. Якщо ви збираєтеся в подорож через туристичну фірму, варто звертатися тільки до перевірених організаторів, щоб Ваше свято не перетворилося в багаж неприємностей.
Пам’ятайте, що Париж – це місце всіх закоханих, так що якщо Ви хочете порадувати себе і свого обранця, відправляйтеся в найромантичніше свято у Францію. Мрія легко може стати реальністю, яка доставить багато позитивних емоцій і вражень.

  Новий рік в Парижі – одна романтика

В одній з народних прислів’їв говориться, що, як і з ким прийдешній Новий рік зустрінеш, так і з тим його проведеш. У Парижі ці слова легко можуть перетворитися на реальність. Зв’яжіть не тільки свою долю з супутником, а й з спогадам про новорічний Париж. Адже немає нічого більш романтичного, ніж відсвяткувати з коханим найчарівніше свято в світі.

Залишити коментар