5 вправ для красивої талії

вправи для талії

Добийся ідеальних пропорцій за допомогою цих спеціальних вправ для талії, які можна виконувати вдома в будь-який час.
Ляж на бік, випрями ноги, утримуючи між ними рушник, спершись лівою рукою, випрямивши праву вздовж тіла. Потім випрями тіло, піднявши стегна, затримайся на пару секунд і опустися. Виконай вправу по 10 разів з кожного боку.

Сядь біля стіни, підклавши під себе рушник, коліна і спина зігнуті, долоні на підлозі. Тепер напруж живіт, потягни коліна на себе і випрями ноги вгору. Потягни ноги на себе і назад 10 разів. Виконай вправу в 3 підходи.

Сядь на спину, вприся ліктями і зігни коліна під кутом 90 градусів. Потім підніми і випрями ноги, повільно випрямивши руки вперед. Зігни трохи вперед і повернися до попереднього положення. Повтори цей рух 20 разів.

Ляж на спину, підклавши рушник під поперек, коліна зігнуті, руки по боках. Тепер закинь праву ногу на ліве коліно і підніми носок лівої ноги. Потім напруж живіт і підніми стегна якомога вище. Опустися і повтори вправу по 10 разів з кожною ногою.

Сядь на підлогу і вприся ліктями, коліна злегка зігнуті. Потім поверни тулуб вліво, підводячись і вхопившись руками за ліве стегно. Сильніше потягнися вперед і повернися до попереднього положення. Повтори ці дії по 20 разів з кожної сторони.

Залишити коментар