Відео та вправи для сідниць

Вправи для сідниць

Якщо оглянувши сьогодні ту частину тіла, що знаходиться нижче спини, ви залишилися незадоволені, забезпечивши собі похмурий настрій на весь майбутній день – значить саме час зайнятися вправам, які допоможуть зміцнити ваші сідниці та робити їх більш привабливими і округлими, тим більше що попереду літо – пора купальників та пляжів.

Вправи для сідниць

Вы решили купить современную бытовую технику? Тогда посетите магазины бытовой техники в Одессе, в которых найдете все необходимое для Вашего дома.

Вправа для сідниць №1: Займіть вихідну позицію лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, витягнувши руки вздовж корпусу. Піднявши злегка таз, випрямляйте по черзі праву і ліву ногу.
Вправа для сідниць №2: Ляжте на живіт, з’єднавши ноги разом і зігнувши їх в колінах і, міцно напружуючи м’язи сідниць, ніг і живота, повільно піднімайте обидва коліна від підлоги, потім так само повільно повертайтеся у вихідне положення.
Вправа для сідниць №3: Перебуваючи в положенні лежачи на спині, розкиньте руки в сторони і підтягніть вгору коліна, а потім «упустите» їх вільним падінням спочатку на ліву, а потім на праву сторону.
Вправа для сідниць №4: Одна з найскладніших, але одночасно з цим, найбільш ефективна вправа для сідниць полягає в тому, що сидячи на підлозі з зігнутими в колінах і піднятими ногами потрібно переміщатися навколо своєї осі на сідницях, допомагаючи собі лише балансувати руками. Ймовірно, без попередньої підготовки виконання цієї вправи викличе у вас суттєві труднощі – не відступайте, ця вершина вам обов’язково підкориться!

Вправа для сідниць №5: Вправа, широко відома в масах під назвою «вправа французької секретарки», виконується таким чином: встаньте на коліна і, балансуючи руками, спустіться з цього положення на ліве стегно. Повністю випроставшись, присядьте тепер на праве. Не забувайте повертатися кожен раз у вихідне положення.

До речі, ви цілком можете тренувати м’язи сідниць у будь-який час, роблячи це непомітно для оточуючих: відмовтеся від ліфтів – регулярна ходьба по сходах додасть вашим сідницях чудову форму.

І наостанок – по секрету і пошепки: ви можете тренувати ваші сідничні м’язи і робити вправи для сідниць навіть в положенні сидячи! Так-так – на сидінні громадського транспорту, на робочому місці і навіть за обіднім столом.

Для цього ведіть повільний уявний відлік: один-два-три – поступово напружуємо, максимально стискаючи, сідничні м’язи, чотири-п’ять-шість – фіксуємо пік м’язової напруги, сім-вісім-дев’ять – поступово і повільно розслабляємо м’язи.

Систематичне виконання кількох вправ для сідниць і ніг не відніме у вас занадто багато часу, зате яке потрясіння ви відчуєте, провівши повторний огляд контурів власної красивої фігури через місяць-півтора!


Подивіться також відео вправи для сідниць

Відео 1

Відео 2

Залишити коментар