Вправи для пресу в домашніх умовах

вправи для пресу

Виконуючи прості вправи на прес в домашніх умовах кожного дня, ви стаєте все ближче до своєї мрії мати красивий животик та змогу носити сексуальний та відкритий одяг.

Вправи для пресу

1. Лежачи на спині, піднімайте прямі ноги вгору на невелику відстань від підлоги. Руками тягніться вгору, як можна ближче до шкарпеток, поперек і лопатки при цьому не повинні відриватися від підлоги. У такому положенні (ноги підняті – руки тягнуться до них) залишайтеся 1 хвилину. Вправу слід повторити 10 разів.

2. Лежачи на спині, зігніть ноги, поклавши їх на сидіння дивана, руки схрещені на грудях. Притискаючи поперек до підлоги, напружте м’язи живота і відірвіть від підлоги голову і плечі. Затримайтеся в цьому положенні на 3 секунди, потім повільно опустіться у вихідне положення. Повторіть вправу 10 разів.

3. Сядьте на підлогу з опорою руками ззаду, витягніть ноги вперед і з’єднайте їх разом. Підніміть ноги від підлоги і починайте малювати ними в повітрі цифри від 1 до 9. Повторіть цю вправу 2 рази.

4. Ляжте на спину з піднятими вгору і зігнутими в колінах ногами, схрестіть щиколотки, а руки зімкніть на потилиці. Згинаючи спину, підніміть голову і плечі від підлоги і подивіться на ноги. Працюйте м’язами живота, а не піднімайте голову руками. Потім, не опускаючи голову і плечі, відкиньтеся назад. Повторіть вправу 8 разів.

5. Ляжте на підлозі, покладіть руки під сідниці і зігніть ноги під кутом 90 °. Працюючи з м’язами живота, підніміть ноги нагору. При цьому п’яти повинні “дивитися” вгору. Повільно відірвіть таз від підлоги. Зробіть три підходи, чергуючи швидкий і повільний темп. Кожен підхід – по 10-15 разів.

6. Встаньте на коліна (пальці ніг повинні торкатися один одного). На вдиху прогніться назад з прямою спиною, на видиху поверніться у вихідне положення. Повторюйте вправу 8-10 разів.

Узнайте где продается полимерная глина купить которую можно по очень доступным ценам.

Залишити коментар