Вправи для пресу

вправи для пресу

Мати красивий і підтягнутий живіт – мрія кожної жінки, втім, це стосується також багатьох чоловіків. Отже, сьогодні, як Ви вже здогадалися, ми розповімо про вправи для преса, які допоможуть зробити Ваш живіт красивим і підтягнутим. Але спочатку трохи теорії.По-перше, вправи для пресу найкраще виконувати на голодний шлунок і бажано вранці. Крім того, під час їх виконання важливо правильно дихати. Видих повинен супроводжувати кульмінацію найбільш напруженого стану м’язів.

По-друге, Ви повинні знати, який саме прес ви хочете роздобути. Якщо у вас бажання просто позбутися зайвого жиру і зробити живіт підтягнутим і прямим (це, швидше за все, стосується жінок), то вправи на прес потрібно робити швидко і з багаторазовим повторень. Якщо ж бажаєте мати пружний і дійсно твердий прес, щоб м’язи живота було видно неозброєним оком, то вправи треба робити поволі, з максимальним навантаженням, але не більше 10 разів кожне. Причому за кілька підходів.
До речі, якщо Ви хочете мати красивий підтягнутий живіт, то вправи на прес доведеться робити кожен день, але на них у Вас не піде більше ніж 10 хвилин.

Вправи для пресу, підтягуємо живіт

Отже, вправа для пресу номер один. Виконується лежачи на підлозі, ноги зігнуті в колінах майже максимально. Тобто, п’ятами ви повинні майже діставати своїх сідниць. Добре, якщо хтось буде Вам притримувати ноги, адже під час виконання вправи на прес вони будуть відриватися від землі, що істотно обтяжить процес. Якщо такої можливості немає, то ноги можна просто закріпити за підніжжя у дивана або м’якого крісла. Руки повинні тримати голову, утворюючи, таким чином, замок з ваших пальців. Тепер намагайтеся дістати ліктями до своїх колін. Ця вправа дає хороший результат для верхнього пресу, але його можна модифікувати для і бічних м’язів, дістаючи правому лікті до лівого коліна і навпаки.

Спочатку робіть по 30 повторень для середніх м’язів і стільки ж для м’язів бічних, якщо можете більше, то робіть більше, але пам’ятайте що за один раз, красивий живіт ви не придбаєте. Крім того, спробуйте робити ці вправи як можна швидше. Ідеальний варіант, якщо ви робите вправи протягом однієї хвилини, при цьому, встигаючи зробити його не менш 50 разів.

Вправи для преса номер два. Лежачи на підлозі, ви повинні одночасно піднімати руки і ноги. Таким чином, вашою метою, під час виконання цієї вправи на прес, є діставати пальцями рук пальців ніг. Повторюйте вправу цього, як мінімум 20 разів, але пам’ятайте, його потрібно виконувати дуже швидко. Таким чином, Ви істотно зміцнити свій нижній і деяким ступенем верхній прес.

Вправа для преса номер три. Остання вправа стосується великою мірою верхнього пресу. Під час його виконання, положення рук має бути такою ж, як і в першій вправі. Тобто, в замок за головою. Тепер повільно відривайте спину від підлоги. Спина не повинна підніматися цілком – досить підйому верхньої області. Повторюйте цю вправу 15-20 разів, до відчуття приємної легкої болі в області сонячного сплетення.

Виконуючи ці нескладні вправи на прес кожен день, вже через два тижні ви побачите результат. Хоча для досягнення поставленої мети, а саме красивого підтягнутого живота, необхідно стежити і за своїм харчуванням. Головне тут, зменшити у своєму раціоні кількість жирної їжі. А також важливо вести більш-менш активний спосіб життя.

Вправи на прес, створюємо рельєф

Ну що ж тепер поговоримо про методику вправ на прес для людей, які хочуть мати гарний рельєфний прес, які нагадують кубики. ться не кожному, багато в чому це залежить від анатомічних особливостей. Деякі люди роками займаються, а результат від качання преса залишається для них непомітним. Вся справа в тому, що у багатьох м’язи живота приховані під прошарком жиру. І щоб вони стали виділятися, крім вправ на прес необхідно включати в свою програму занять і кардіотренування (біг, їзда на велосипеді та інше).
Самі вправи для набуття преса у вигляді кубиків вимагають більше часу для виконання (пів години і більше), так як виконуються повільно. Але їх не потрібно повторювати кожен день, досить три рази на тиждень.

Вправи для преса номер один. Ідеально, якщо у вас поблизу є бруси або турнік, адже їх наявність суттєво підвищити ефективність ваших вправ. Але якщо, ні першого або другого немає – не біда, можна сміливо обійтися і без цих снарядів. Виконувати вправи для пресу номер один треба лежачи на підлозі, під сідниці слід підставити долоньки, тепер повільно піднімайте ноги вгору, до вертикального положення. Виконуючи дану вправу, Ви істотно зміцнюєте свій нижній прес. Пам’ятайте, що його накачати дуже важко, тому що споконвічно м’язи в цій області живота практично відсутні. Вкрай не рекомендується при виконанні вправи різко кидати ноги на підлогу. Повторюйте цю вправу 8-10 разів. Робіть по три підходи за одне заняття. На брусах і турніку виконання аналогічне.

Вправа для преса номер два. Початкове положення, лежачи, руки в замку за головою. Тепер потрібно одночасно згинати коліна і піднімати спину, таким чином, ви повинні ліктями діставати до своїх колін. Під час дотику ліктів до колін намагайтеся максимально напружена м’язи живота, роблячи при цьому видих. Таким чином, основне навантаження надається верхнім і середнім м’язам живота. Також робіть цю саму вправу, але для бічних м’язів, тобто, діставайте правим ліктем до лівого коліна і навпаки. Повторювати вправу треба 10 разів, за три підходи.

Вправа для преса номер три робиться майже так само, як і аналогічне для плоского живота. Тільки з тією різницею, що на підйом робиться повільний видих. Повторювати його треба по 10 разів, але всі ті ж три підходи.
Ну і останнє четверте вправу, скоріше навіть не вправу, а перевірка для м’язів. Виконується воно наступним чином – висячи на турніку, треба підняти ноги, до горизонтального положення і утримувати їх силою преса як можна довше.

У перервах між вправами на прес обов’язково відновлюєте дихання. Дайте м’язам відпочити. Спробуйте зробити кілька повільних видихів, відчуйте, як стискається ваш прес. Якщо виконувати дані вправи на прес для Вас виявиться занадто важко, то ми рекомендує спробувати робити їх меншу кількість разів, можете робити своєрідну драбинку. Тобто, спочатку робите вправи один раз, потім два і так далі, зупиняючись, як тільки відчуваєте легке печіння в м’язах живота. Це дасть можливість вашим м’язам поступово звикнути до навантаження, і вже через тиждень-два Ви зможете робити вправи стільки, скільки потрібно.  Ну що ж, такі досить прості вправи на прес допоможуть вам здобути сильний і гарний прес, якого ви точно не будете соромитися. Вони цілком підходять для того, щоб качати прес у домашніх умовах, і не складуть ніяких проблем навіть для новачків. Головне – це наполегливо працювати, не пропускаючи жодного заняття.

Сделать Ваш интерьер безупречным помогут качественные и стильные обои киев, которые освежат дом и придадут отличное настроение.

Залишити коментар