Дієта космонавтів: 10 днів – 10 кг

Дієта космонавтів

Дієта космонавтів – це ефективна дієта вважається однією з найважчих, тривалих, але при цьому і ефективних дієт. По правді кажучи, не відомо, як ця дієта пов’язана з космосом (космонавтами), але вона дійсно так і називається: “дієта космонавтів” або  ”дієта космонавтів 10 днів – 10 кг”, адже завдяки їй можна похудати на 10 кг. Раціон харчування складається з білкових продуктів і строго обмежує вживання клітковини.

Сісти на цю дієту може зважитися лише той, хто має дійсно “космічне” здоров’я!

Важливі рекомендації!

- щоб підтримати організм під час дієти космонавтів потрібно буде вживати вітамінно-мінеральний комплекс (“бідний” раціон не містить достатньої кількість корисних мікроелементів та вітамінів, необхідних для нормального життя людини);

- всі 20 днів необхідно пити багато не газованої води (мінімум 2 – 2,5 літра);

- якщо у вас є проблеми з кишечником або органами травлення, то від даної дієти доведеться відмовитися.

Дієта 5 космонавтів розрахована на 20 днів, через цей час ви повинні втратити до 20 кілограмів зайвої ваги. Якщо дуже складно протриматися 20 днів, то можна скоротити дієту до 10 днів, але й результат буде відповідно до – 10 кг.

Під час дієти доведеться виключити: цукор, сіль і всі приправи. Харчування чотириразове (сніданок, обід, полуденок, вечеря).

Меню дієти космонавтів на 10-20 днів: сніданок: 1 склянку кефіру або чашка кави без цукру, 1 яйце (або зварити, або підсмажити на сухій сковороді); обід: відварена курка (100-150 грам), 0,5 літра бульйону, 1 стакан кефіру або чашка кави без цукру; полудень: стакан кефіру або чашка кави без цукру; вечеря: 200 грам нежирного сиру.

Повторюємо схему 10-20 днів.

Після закінчення курсу дієти потрібно подбати про правильне харчування – калорійність раціону варто збільшувати поступово, уникаючи при цьому смаженої або жирної їжі. Також потрібно повільно додавати в їжу продукти, які багаті клітковиною.

Судячи з відгуків, після курсу (10 днів) дієти космонавтів люди худнуть на 10 кілограмів (космічні цифри, завищені швидше за все рази в 2, як мінімум), правда через швидку втрату ваги шкіра трохи обвисає, привести м’язи в тонус у час схуднення не вийде, так як будь-яке фізичне навантаження протипоказана під час такого мізерного раціону).

Сідати на цю дієту можна не частіше ніж 1 раз на рік! Бажаємо вам успіху в досягненні мети!

Залишити коментар