Очищаюча дієта

Очищаюча дієта

Організм кожної людини з сьогоднішнім ритмом життя потребує періодичного чищення. Несприятлива екологічна обстановка, висококалорійна їжа з хімічними добавками і пестицидами, незбалансоване харчування, вживання алкоголю, нікотину, стреси згубно впливають на наш організм. У нашому тілі накопичуються шлаки і токсини, вони розносяться по всьому організму, осідають в тканинах. А це сприяє хронічній втомі, слабкості, висипанню на шкірі, поганому травленню. Для того, щоб наш організм правильно функціонував і ми себе добре відчували, необхідно проводити «генеральне прибирання» організму. І найдієвішим способом є очищаюча дієта.

Очищаюча дієта – це повна відмова від повсякденної їжі і перехід на певні чисті, корисні продукти, які ефективно допоможуть вивести шлаки і токсини з організму, підкоригують роботу нирок, кишечника і печінки. На додаток до дієти потрібно вести здоровий спосіб життя і дотримуватися режиму сну і харчування.

Під час очищення організму можливо запаморочення, слабкість, висипання на шкірі. Це ознака того, що організм починає вести боротьбу з токсинами і починає самоочищатися. У цей період краще бути вдома, відпочивати, очищення можна поєднати з легкими вправами. До кінця чистки всі неприємні явища повинні покинути організм, людина відчуває помітну легкість і свіжість.

Очищаюча дієта дуже різноманітна. Перевагою є те, що людина сама може вибрати, необхідні продукти, які буде вживати.

Розглянемо кілька видів очищувальних дієт

Кефирно-яблучна очищаюча дієта
У перший день для кефірно яблучної дієти з ранку бажано зробити клізму і цілий день пити кефір по склянці щогодини. Увечері можна випити трав’яний чай з медом. На другий день потрібно знову зробити клізму й пити яблучний сік (натуральний, виготовлений власноруч, а не магазинний). Увечері також можна випити чай з сухариками. На третій день можна вживати овочі і фрукти, пити будь-який натуральний сік. На четвертий день можна в овочі додавати рослинне масло. Також їсти фрукти і всілякі соки.

Динна очищаюча дієта
У літню пору ми всі обожнюємо їсти диню. Так чому ж не поєднати приємне з корисним і не спробувати динну очищувальну дієту? Протягом тижня треба вживати диню, як самостійне блюдо. З інтервалом в пару годин можна з’їдати трохи м’яса, овочів, круп, але ця доза не повинна перевищувати 1000 калорій в день.

Важливим і серйозним етапом в очищенні організму є правильний вихід з дієти. Відразу ж не можна налягати на жирні, м’ясні продукти. Вводити їх потрібно поступово, вживаючи більше овочів і фруктів. І головною складовою будь-якої очищаючої дієти є вода, її потрібно вживати щодня до двох літрів.

Подбайте про свій організм, допоможіть йому очиститися і через пару днів ви будете приємно здивовані, а багато хвороб покинуть вас назавжди!

Красивыми аксессуарами к Вашему стилю станут браслеты из серебра, которые прекрасно подчеркнут Ваш стиль и довершат образ.

Залишити коментар