Французька дієта для зачаття дівчинки

Французька дієта для зачаття дівчинки

Зараз дуже модним стало планувати стать майбутній дитини. Різних методик планування налічують десятки, багато хто з них передавалися з покоління в покоління. Але методик, що дають високу ймовірність майбутньої статі небагато. Однією з таких є – «Французька дієта».

Французи Джозеф Столковскі і Жак Лоран проводили численні дослідження в сім’ях, які збираються обзавестися майбутнім потомством. У своїх роботах вони пильно приділяли увагу харчуванню сімей. Зрештою, Столковскі і Лоран визначили, що харчування майбутніх батьків сильно впливає на майбутню стать дитини. Визначення статі дитини цим методом отримало назву «Французька дієта».

При бажанні народити дівчинку потрібно використовувати так звану «Дієту для дівчаток» або харчування, збагачене кальцієм і магнієм:

-Чай, кава, какао, мінеральні води з високим вмістом кальцію.
-М’ясо в будь-якому вигляді, але не у великій кількості.
-Яйця, молоко, сир, сметана.
-Свіжа риба.
-Рис, гречка, манка, вівсянка.
-Цукор, мед, джем, желе.
-Картопля в малій кількості, буряк, морква, горошок, цибуля, зварені томати, огірки, спаржа
-Полуниця, ожина, суниця, малина, лимон, грейпфрут, яблука, кавун, груші.
-Мигдаль, арахіс, волоські горіхи, фундук в чистому вигляді.
-Без дріжджовий хліб різних сортів і видів без додавання солі.

Продукти, від яких потрібно відмовитися при плануванні зачаття дівчинки:

-Газовані содові напої, консервовані соки, пиво, вино.
-Ковбаси, сири.
-Консервована, копчена риба і морепродукти.
-Гриби, квасоля, сирі помідори, картопля.
-Банани, апельсини, персики, абрикоси, нектарин, сливи.
-Кукурудзяна крупа.
-Дріжджовий хліб, бісквіти.
-Сухофрукти і масляні (курага, чорнослив, фініки).
-Солоності, копченості.

Протягом 1-3 місяців до зачаття дитини мама і тато майбутнього малюка повинні строго дотримуватися цю дієту. Ймовірність того, що народиться дівчинка при дотриманні даної дієти – 80 відсотків. Щоб збільшити до 90-95 відсотків ймовірність зачаття дівчинки разом з французькою дієтою слід використовувати ряд інших методик та поради для жінок: розрахунок терміну овуляції, медичні методи, визначення майбутньої статі дитини за віком матері та інші.

Після зачаття майбутньої матері рекомендується їсти всі продукти. Якщо майбутня мама носить дівчинку, то їй буде хотітися більшою мірою вживати заборонені продукти Французької дієти: організм як би заповнює бракуючі вітаміни і мікроелементи.

Народиться хлопчик чи дівчинка – це не настільки важливо (звичайно, якщо немає медичних протипоказань до народження певної статі), головне щоб майбутній малюк був здоровий.

Залишити коментар