Як швидко завагітніти. 8 золотих правил і способів

як завагітніти

Вагітність – найочікуваніша пора в житті кожної жінки. І якщо для одних завагітніти – це нікчемна справа, то для інших це ціла проблема. В інтернеті існує величезна кількість різних форумів і сайтів, присвячених одному питанню: як завагітніти? Потрудившись трохи і зібравши всю інформацію, як з російськомовних, так і з англомовних сайтів, ми створили спеціальну статтю, поради які допоможуть молодій парі стати щасливими володарями маленького дива.

У чому проблема?

Питання це в цілому ясне і зрозуміле. Подружня пара, яка ще пару місяців тому думала тільки про те, як НЕ «залетіти», раптом хоче розширити сімейний склад, і починає трудитися, розуміючи, що з цим не все так просто. На етапі, коли сімейна пара в що би то не стало, намагається завести дитину, прораховує дні овуляції, міряє температуру в інтимних місцях, займається любов’ю тільки в дні, зазначені в календарику в спеціальних позах, відносини, як правило, дають тріщину. Але чи правда все це і чому так трапляється? Що впливає на успішність зачаття і як визначити свою готовність до такого делікатного процесу? Бачте, тут чимало пунктів для обговорення, так що давайте розбиратися поетапно.
Навіть у пари, в якій обидва партнери абсолютно здорові, можливість успішного зачаття в першому ж менструальному циклі в процентному співвідношенні становить не більше 25%. Через три місяці спроб виходить завагітніти 50% пар, через півроку старань в «цікавому положенні» можуть виявитися 75% щасливчиків, і тільки через цілий рік постійних спроб 80-85%. Статистика свідчить, що 20% пар зіштовхуються з діагнозом «безпліддя». Такий діагноз лікарі ставлять, за умови, що протягом року пара, віком до 30 років, не може зачати дитину. Після 30 років про безпліддя говорять набагато раніше – через півроку постійних безрезультатних спроб. І ось тут підкрадаються сумніви, і молода пара починає думати про те, чи вдасться їм завагітніти хоч колись і що потрібно робити для того, щоб нарешті стати щасливими володарями кругленького позика.

Як швидко завагітніти. 8 золотих правил і способів

Правило 1. Пройди консультацію лікаря
Навіть якщо ти вважаєш, що ти абсолютно здорова і тебе нічого не турбує, перед зачаттям дитинки варто пройти медичний огляд. Якщо цей огляд, не дай Бог, покаже, що у молодої мами якісь проблеми, їй варто залишатися під наглядом лікаря, який прийме необхідні заходи з лікування. Якщо ти серйозно підійшла до питання зачаття, варто так само привести на огляд свого улюбленого чоловіка. Адже, як правило, причина невдалого зачаття криється не тільки в проблемах з жіночим організмом. Так само було б корисним пропити курс вітамінів, зміцнити свій організм. Дуже гарні в цьому випадку пренатальні вітаміни, до складу яких входить фолієва кислота. Такі вітамінки допоможуть зменшити можливість виникнення пошкоджень невральної трубки.

Правило 2. Стеж за циклом
Овуляционний період – це найкращий час для зачаття дитинки. При циклі в 28 днів овуляція настає, як правило, на 14 день. Але все ж якщо тобі важко самій розібратися в цих складнощах, визначити, коли у тебе, як правило настає період овуляції, твоїм вірним помічником стане тест на овуляцію, який можна купити в будь-якій аптеці. Якщо можливості придбати такий тест немає, можна дату овуляції визначають за допомогою вимірювання базальної температури (про те, як це робиться ми вже писали в одній з наших статей. Базальна температура, в основному, однакова протягом усього циклу, а після овуляції вона збільшується, як правило, на 0,3 – 0,4 градуса. Цей метод вимагає часу і терпіння, а так само електронного термометра. Одноразове вимір температури тут не підходить. Для точності потрібно вимірювати температуру мінімум протягом трьох циклів. Ще кращим варіантом було б складання графіка і побудова температурної кривої.

Правило 3. У цій справі будь-які пози гарні
Помилковим буде висловлювання, що яка-небудь поза при зачатті більш вдала, а інша ні. Досить рідко відбувається так, що шийка матки перебуває в незвичайному положенні під час спроб зачаття дитини в певній позі. Головне, на що варто звернути увагу при заняттях сексом, це гравітація, яку поки що ніхто не відміняв. У певних позах потік сперматозоїдів може сповільнитися.

Правило 4. Піднімати ноги – це маячня!
Досить поширеним є явище про те, що при зачатті дитини після заняття сексом потрібно лежати з піднятими ногами і тазом. В дійсності, навіть якщо ти піднімеш ноги вгору, задерешь таз, то це нічого не змінить. На успішність зачаття положення твоїх ніг не має ніякого впливу. А ось не підхоплюватися відразу, а просто спокійно полежати з десять хвилин після сексу буде надзвичайно корисно. Так спермі твого партнера буде легше проникнути в матку.

Правило 5. Що занадто, то не здраво
Для того щоб шанси зачаття дитини були високими, не потрібно знущатися один над одним, займаючись сексом безперервно під час овуляції. Весь цвях програми в тому, що життєздатність сперматозоїдів знижується з кожним наступним викидом сперми. Щоб підвищити свої шанси завагітніти, варто займатися любов’ю раз в один, а то й два дні. Щоб сперматозоїди були більш активними і життєздатними, чоловіча сперма повинна дозріти, нормально відновитися.
Стеж за звичками свого коханого. Тісно облягаючий одяг, тісні труси і синтетична білизна погіршують якість сперми. Так само не благотворно впливають часті походи в сауну і мобільний телефон в передній кишені.

Правило 6. Обходь стрес десятою дорогою
Спроби зачаття, які часто є безрезультатними, – це неприємність і великий стрес, як для жінки, так і для її коханого. Тут кожен починає звинувачувати в усьому тільки себе і думати про швидкому розриві. Напружена атмосфера впливає на овуляцію і часто викликає розлади у подружжя. Будь-які методи релаксу будуть хороші, будь то голковколювання, масаж або курс трав’яних заспокійливих препаратів. Підтримуйте свою половинку в складні моменти, не труїть її докорами та підозрами.

Правило 7. Живемо здорово
Жити здорово не означає постійно і непомірно займатися спортом. У разі якщо ти захочеш зачати дитинку, це може призвести до відсутності овуляції. Фізичне навантаження має місце бути, але воно повинне бути раціональне, розмірене. 30-40 хвилин заняття спортом щодня не тільки поліпшать самопочуття, а й допоможе організму налаштуватися на потрібний лад. Ходьба, легкий біг підтюпцем або аеробіка, відвідування басейну та здорове харчування – ось запорука успішного зачаття дитини. Скажи шкідливим звичкам НІ, і пізніше твоя здорова дитинка скаже тобі СПАСИБІ, мамо!

Правило 8. Призупинити голодування!
Цькування організму голодом, як результат, сильне схуднення, дуже негативно позначається на стані організму, а так само гормональний фон, який несе відповідальність за фертильність. Якщо ви хочете і зачати дитину і стати володарями красивих фігур – доведеться чимось пожертвувати. Якщо вже пара вибрала перший варіант, то тут варто звернути увагу на правильне, здорове, раціональне і повноцінне харчування. Забудь про швидкі перекушування на ходу, каву вранці і сигарети. Пам’ятай так само, що сильне і різке збільшення або зниження ваги стрімко зменшують твої шанси стати матусею. Тому постарайся стежити за своєю вагою, але не перестарайся.

Залишити коментар