Як завагітніти двійнятами?

Як завагітніти двійнятами

Двійнята – це не тільки подвійні турботи і проблеми, це два рідних носика і дві пари щасливих оченят. Це щастя в квадраті! Багато сімей мріють обзавестися відразу двома крихітками. Як завагітніти двійнятами – існує багато зовсім різних способів: наукових і народних, і просто смішних.

Враховуючи сувору статистику подібних вагітностей, шансів мало. На двісті менструальних циклів припадає лише один, в процесі якого активними стають відразу дві яйцеклітини. Саме в такий рідкісний цикл і відбувається зачаття близнят.

Загальновідомі факти
Поради акушерів гінекологів як завагітніти двійнятами, можуть стати в нагоді вам, якщо ви реалісти і всерйоз налаштовані ощасливити свою родину близнятами:

1. Генетика
Якщо ваше покоління відрізнялося появою на світ двійнят, вітаємо. У вас є чудові шанси подарувати світу відразу два життя. І з кожною наступною вагітністю ці шанси збільшуються.
2. Вік
У дуже багатьох жінок в пізньому репродуктивному віці (від 35 років) в організмі збільшується вміст гормонів, які відповідають за дозрівання яйцеклітин, що самим безпосереднім чином впливає на появу шансу закуповувати придане для двох малюків відразу.
3. Гормональна терапія
Застосування гормональної терапії також збільшує можливість поява двійнят. Завдяки прийому гормонів, іноді можливе дозрівання відразу двох яйцеклітин. Практикуючими лікарями встановлено, що в літній період вироблення жіночих гормонів також збільшується.
4. Штучне запліднення
Як завагітніти двійнятами? Вам потрібно пройти фертильну терапію. Про ЕКО чули багато безплідні пари. Як правило, в результаті штучного зачаття в матку жінки пересідають кілька запліднених яйцеклітин. Майже у всіх випадках життєздатними виявляються відразу кілька ембріонів, і в результаті цього на світ з’являються два або навіть три малюка.

Раціон харчування
На думку вчених, протеїн здатний виконувати роль каталізатора, який посилює вироблення жіночих гормонів. Якщо вас цікавить питання, як завагітніти двійнятами, спробуйте вживати в їжу продукти, багаті білком:

1. М’ясо: будь-які м’ясні продукти в пісному вигляді (свинина, яловичина, баранина або телятина). Не рекомендуються сосиски, копчене і консервоване м’ясо.
2. Птах і дичина. Курка, гуси, качки, індички, фазани – загалом все, що літає і викликає апетит.
3. Риба, морепродукти. Всі види риби, а також креветки, мідії, краби, омари і т.п. Утримайтеся від копченої риби.
4. Молоко і продукти з молока. Молоко будь-якої жирності, кефір, йогурт, сир здатні наблизити вас до вирішення питання «як завагітніти двійнятами». Можна поєднувати молоко з фруктами.
5. Сир. Будь-які сорти сиру. При виборі зверніть увагу на відсоток білків. Найкраще підійдуть сири з 5%-им вмістом білків.
6. Фрукти. Тверді сорти яблук і груш, ананаси, ківі, манго, маракуйя і лічі. Абрикоси, виноград, нектарини і персики. Не рекомендуються сливи. Також багаті білками і фруктові соки, приготовані зі свіжих фруктів.
7. Окремо розповімо про солодку картоплю (ямсу). Помічено, що у деяких народностей, в національній кухні яких переважала солодка картопля дуже багато випадків народження двійнят. Вчені схиляються до думки, що у складі ямси міститься хімічна речовина, яка близька до складу естрогену (жіночий гормон). Як завагітніти двійнятами? Навчіться готувати ямсу і їжте тільки це блюдо!

Цікаві факти
На зачаття близнят може впливати і тривалість місячного циклу. Набагато більше шансів зачати двійню у жінок з менструальним циклом 21-22 дня.

Найсприятливіший час для зачаття близнюків – це весна. Від наростаючого світлового дня залежить інтенсивність вироблення жіночих гормонів. Навесні все прокидається!

Дуже часто жінки народжують двійню через аномалії розвитку матки. Так звана «дворога» матка (матка з перегородкою) сприяє до багатоплідної вагітності.

Жінка в період лактації (грудне вигодовування) може завагітніти двійнею (навіть не маючи генетичної схильності і без участі лікарів). Годування грудьми прямо впливає на овуляцію.

Ми завжди захоплюємося і посміхаємося, почувши близнюкам і двійнятам. Дуже багато жінок мріють про народження саме двійні. Якщо поставити перед собою мету знайти для себе відповідь на питання «як можна завагітніти двійнятами», ви обов’язково досягнете бажаного результату!

Наші думки і бажання мають схильність матеріалізуватися. Якщо прикласти всі свої сили до реалізації мрії «як завагітніти двійнятами», ми впевнені, що в самому найближчому майбутньому ви будете шукати відповіді на питання «яка коляска для близнюків краща». Щастя вам і вашим майбутнім бешкетникам.

Помочь узнать больше о культуре русского народа поможет русская мода 150 лет в фотографиях которая менялась из года в год.

Залишити коментар