ТОП-5 способів завагітніти

вагітність, як завагітніти

На сьогоднішній день багато сімейних пар не можуть завагітніти, хоча дуже сильно цього хочуть. Іноді буває так, що природі потрібно допомогти. І штучне запліднення – це самий останній метод. Можна спробувати завагітніти і простішими способами. Зрозуміло, вони допоможуть тільки тим, у кого не виявлено проблем зі здоров’ям і безпліддя не доведено медиками.

Спосіб № 1. Стежимо за овуляцією
На сьогоднішній день існують не тільки тести на вагітність, але й тести для визначення овуляції. Ти знаєш, що жіночий організм здатний завагітніти лише раз на місяць – за пару днів до, після, а також під час самої овуляції.

Для визначення овуляції існують кілька методів – вимірювання базальної температури, контроль за виділеннями і загальним самопочуттям. Але є й більш простий спосіб – купити в аптеці тест на овуляцію і приблизно в середині циклу ним скористатися. Працює він за тим же принципом, що і тест на вагітність, тільки в упаковці дві смужки, щоб визначити овуляцію напевно. В упаковці ти знайдеш докладну інструкцію. Ну, а якщо прилад покаже, що овуляція настала, хапай чоловіка в оберемок і тягни на шлюбне ложе.

Спосіб № 2. Вибираємо позицію

Насправді, від того, в якій позі займатися любов’ю, може залежати і можлива вагітність. Все досить просто: для того, щоб вагітність настала, сперматозоїд має зустрітися з яйцеклітиною, але для цього йому потрібно подолати довгий шлях.

Завдання майбутніх батьків – максимально полегшити дорогу сперматозоїда. І самий вірний спосіб – вибрати правильну позу. Найкраще для цих цілей підходить позиція, коли жінка рачки, а чоловік позаду. Це природна і правильна поза для зачаття, створена самою природою.

Спосіб № 3. Плануємо меню
Виявляється, якщо жінка сидить на дієті, її здатність до зачаття сильно знижується. Це доведено численними медичними дослідженнями. А тому дуже важливо, щоб раціон майбутньої мами був повним і збалансованим. Бажано, щоб у щоденне меню жінки входили продукти, багаті фітоестрогенами, бором, марганцем, фолієвою кислотою, а також рослинними і тваринними жирами. Їх варто шукати у свіжих овочах, фруктах, злаках, горіхах, а так само в курячому м’ясі і жирних сортах риби. З напоями варто бути акуратною: ніякого кофеїну та алкоголю.

Спосіб № 4. Готуємося до вагітності

Перед тим, як розпочати планування появи на світ малюка, необхідно пройти повне обстеження організму. Це відноситься і до мами, і до тата. Якщо зі здоров’ям усе в порядку, варто позбутися від шкідливих звичок – кинути палити і зав’язати з алкоголем.

вагітність
Вагітність

Якщо ти приймаєш будь-які медикаменти, порадься з лікарем, чи не впливає це на репродуктивну функцію. Перед зачаттям також можна почати прийом вітамінів для вагітних.


Спосіб № 5. Регулярно займаємося сексом

Найкраща можливість завагітніти напевно – частіше займатися сексом, але без фанатизму. Щоденні зносини також негативно впливають на зачаття. Чому? Для того, щоб чоловіча сперма «дозріла», майбутньому татові необхідно утримуватися дня два до статевого акту. Таким чином, ідеальне кількість занять сексом – 2-3 рази на тиждень. І ще: чоловікові необхідно берегти себе не менше, ніж жінці. Не носити синтетичну і тісну білизну, не хворіти і постаратися кинути палити.

Американский бренд Abercrombie Fitch мужской и женской одежды покорил сердца не только американцев. На сайте af-originals.ru/ Вы сможете увидеть лучшие работы одежды от Амберкромбы энд Фитч.

Залишити коментар