Крем для рук від тріщин

Крем для рук від тріщин

Наші руки – це дуже чутлива частина тіла. Адже не дарма на кінчиках пальців розміщені найбільш чутливі нервові клітини нашого організму. Руками ми робимо практично все: тримаємо книгу (стакан, вилку), друкуємо на клавіатурі, надягаємо одяг, миємо посуд і, найголовніше, руками ми торкаємося до іншої людини. Саме через руки передається вся наша внутрішня енергія і тепло.

Список рекомендацій

Найчастіше, рукам ми приділяємо дуже мало уваги. І абсолютно даремно. Адже їм, як і нашому обличчю, потрібен спеціальний догляд. Більш того, на руках можуть з’являтися тріщини, які, не те, що б виглядають не естетично або доставляю дискомфорт, а ще й бувають хворобливими. Від чого ж вони з’являються? Першопричиною стає, безсумнівно, сухість шкіри і впливаючі на неї різні фактори. Перш за все, зверніться до дерматолога, щоб він встановив справжню причину і призначив вам лікування. Але, як захист, можете наносити на тріщинки рук препарат «Супер Глю». Завдяки тому, що він миттєво засихає на шкірі рук і стає тонкою плівкою (щось у вигляді гіпсу), він не дає рані розростатися або заглиблюватися. Також рекомендуємо щодня користуватися звичайними кремами для рук. В їх число входять і «Оксамитові ручки», і «Чиста лінія», і, навіть, звичайний дитячий крем. Через їх жирність, шкіра рук залишається довше зволоженою. Також після кожного впливу з різними зовнішніми факторами (сонце, вітер, пил, мороз) змащуйте руки кремом. До нашого списку рекомендацій можна віднести і застосування лікарських засобів «Ультра Майда» і «Кармол», які при регулярному застосуванні швидше загоюють тріщини на руках і помітно скорочують їх кількість. На ніч можна використовувати аптечні креми «Пантодерм», «Радевіт» і «Бепонтен». Але пам’ятайте, що хворобу краще запобігти передчасно, ніж потім довго лікувати її.

Вибір крему для рук

Сучасні косметичні компанії пропонують безліч різних кремів для рук. Практично в кожній фірмі є своя власна лінія таких засобів. Але є кілька простих правил при виборі крему для рук:
1. Купувати його потрібно в спеціалізованому магазині або аптеці, але точно не на ринку, де він простояв бог знає скільки під сонцем.
2. Купувати крем потрібно до певного сезону. Влітку шкіра рук дуже сохне, а взимку, якщо користуватися тим же зволожуючим кремом, то можуть з’явиться тріщини.
3. Вибирати крем для рук потрібно відповідно з віком
4. Звертайте увагу на загальний стан вашої шкіри рук і, відповідно до цього, купуйте крем
5. Обов’язково дивіться на склад крему. Якщо там безліч вітамінів і мінералів, екстрактів трав і різних масел – тим краще для вашої шкіри.
Головне пам’ятайте, що проблему тріщин не потрібно маскувати, її потрібно лікувати. І чим раніше, тим краще. Будьте здорові і щасливі.

Залишити коментар