Домашнє глиняне антицелюлітне обгортання

домашнє обгортання для схуднення

Ефективне народний засіб для схуднення – обгортання з глини. Дуже популярно воно тому, що його легко зробити самостійно в домашніх умовах. Глину для обгортання вдома можна використовувати будь-яку: блакитну, чорну, червону, зелену і білу. Однак найчастіше в більшості відгуків рекомендують застосовувати при обгортанні блакитну і чорну глину. Процедура обгортання прискорює обмін речовин, сприяє підвищенню тонусу шкіри і допомагає зменшити обсяги талії.

Як зробити обгортання з глиною в домашніх умовах?

Ось деякі народні рецепти:

Рецепт 1антицелюлітне обгортання глиною для схуднення – глина + мінеральна вода

Змішайте глину з мінеральною водою. Пропорції підбирайте самостійно, так, щоб вийшла досить густа маса, яку зручно наносити на тіло. Попередньо прийміть теплий душ і зробіть розігріваючий масаж проблемної зони. Нанесіть глину товстим шаром. Оберніть тіло поліетиленовою плівкою, сховайтеся під теплою ковдрою. Час обгортання – тридцять – сорок хвилин. Змийте глину теплою водою і втирайте в шкіру антицелюлітний крем.

Рецепт 2 – антицелюлітне обгортання глиною для схуднення – глина + рослинне масло (кефір – сметана – молоко) – ефірне масло

Існує ще один варіант обгортання з глиною, він більше рекомендується для сухої шкіри. Розведіть глину також, як у попередньому рецепті, але замість мінеральної води використовуйте або кефір (сметану чи молоко), або злегка підігріте натуральне рослинне масло (оливкове, рицинове, реп’яхове, соняшникове і т. п.). для посилення ефекту процедури додайте кілька крапель улюбленого ефірного масла (чудово підійдуть апельсинове, лимонне, грейпфрутове, іланг-іланг), заверніться в плівку і далі робіть, як було описано вище.

Рецепт 3 – обгортання глиною для схуднення – глина + кава (какао – шоколад – червоний пекучий перець) – натуральне масло

Якщо ви любите каву і у вас залишається кавова гуща – не викидайте її. Кава – дуже вдалий компонент у поєднанні з глиною для проведення обгортань для схуднення, оскільки кофеїн сприяє розпаду жиру. Зміщайте кавову гущу, глину, розведіть суміш водою і додайте небагато натурального рослинного масла. Проведіть процедуру, як було описано раніше. Можна до глини додати не каву, а какао або шоколад. Для любителів більш гострих відчуттів – чайну ложку червоного пекучого перцю. Перець допоможе ще ефективніше розігріти ваше тіло. Однак переконайтеся, що у вас немає алергії на всі перераховані вище компоненти.

Також пам’ятайте, що у процедури обгортання є протипоказання. У першу чергу це – хвороби серцево-судинної системи.

Залишити коментар