Увага! Конкурс! Поділись секретами своєї краси та вигравай цінні призи!

Конкурс

Для участі в конкурсі Вам необхідно написати розповідь, в якій Ви можете поділитись своїми секретами догляду за тілом, методами схуднення,  рецептами домашньої косметології або будь-якими іншими цінними порадами. Переможниця конкурсу отримає чудовий косметичний набір  в який будуть входити засоби по догляду за собою та засоби для фітотерапії. Також будуть заохочувальні призи за 2 і 3 місця.

Запрошуються всі красуні, яким є що розказувати про світ краси та здоров’я!

Умови конкурсу

1.       Написати авторську розповідь в довільному стилі, яка буде нести корисну інформацію для представниць прекрасної статі. Не приймаються статті, які раніше вже були опубліковані в інтернеті.

2.       Статтю відправити на електронну пошту admin@kralya.org.ua, і почекати поки вона буде опублікована на сайті в категорії КОНКУРС. Вітаються статті з фотографіями, які характеризують вашу розповідь. В разі, якщо ви відправите текст без фотографії, картинка буде вибрана адміністратором сайту.

3.       Переможець буде обиратись відвідувачами сайту. Кожен змістовний коментар буде оцінюватись як 1 бал. Перше місце отримає дівчина, чия стаття набере найбільшу кількість балів. Коментарі типу клас, кльово, кул та і інші символи враховуватись не будуть. До коментування статей дозволяється заохочувати своїх подруг ;-) .

4.       Конкурс буде тривати до тих пір, поки в ньому не візьме участь не менше ніж 50 учасниць, після чого буде відведено 5 днів на підрахунок голосів та визначення переможців. Чим швидше Ви напишете свою історію – тим більше у Вас шансів на перемогу!!

Якщо Ви знаєте людей яких може зацікавити конкурс – поділіться з ними посиланням на цю сторінку, думаю вони будуть Вам за це вдячні :-)

Адміністрація сайту

Залишити коментар