Професійна косметика. ТОП-10 кращих фірм професійної косметики

професійна косметика

Щоб придбати нову туш для вій, бальзам для губ або шампунь для волосся, ми обов’язково вирушимо в, улюблений нами, магазин, і купимо те, що нам до душі. Там ми побачимо ті косметичні засоби, які знають і люблять багато. Така косметика називається масовою. Інший же питання – професійна косметика, яку не купиш у звичайних магазинах.

Відмінність професійної та масової косметики

У чому ж головна відмінність цих продуктів? Перш за все, це, звичайно, сам склад. До складу професійної косметики входять біологічно активні речовини, які, найчастіше, в масових косметичних засобах знижено до такого рівня, що моментального ефекту ви вже точно не отримаєте від того чи іншого крему. Але і сильно принести шкоду вашому здоров’ю така косметика теж не зможе. Адже нічого страшного не станеться якщо ви переплутаєте денний і вечірній крем.
Професійна косметика – це та, яку використовують в різних салонах краси. Найчастіше, її не купите в звичайних магазинах, так як виробник точно подбає про те, що б така баночка не потрапила в руки до невмільця. Адже вона розраховується тільки на професіоналів.
Є кілька суттєвих відмінностей між професійною і масової косметикою:
1. Спосіб виробництва
Таку косметику завжди розробляють на величезному фармацевтичному заводі, в різних наукових лабораторіях тисячі людей. Кожна баночка настільки ретельно проходить перевірку, що якщо, щось не так, вся партія цю ж хвилину ліквідується.
2. Висока концентрація активних речовин
Тут вже різниця дуже велика. Велика настільки, що, якщо ви використовуєте таку косметику вдома (звичайно, якщо ви не професійний косметолог), то можете завдати собі та вашій шкірі величезної шкоди.
3. Асортимент
Професійна косметика орієнтується на стан шкіри, перш за все, а також на рівень сальності, стан судин, ступінь зневоднення та інше.
4. Спосіб реалізації
Що б купити цю продукцію, спочатку потрібно навчиться, як нею користуватися. І це не жарти. Ви прослуховуєте курс лекцій, здаєте іспит. А вже тоді, вам доручат ці косметичні засоби.
5. Упаковка та реклама
Упаковка, найчастіше досить велика (адже маленькі в салонах ні до чого), а реклама абсолютно відсутня. А навіщо?

Хто кражий?

Раз ви дізналися вже основні відмінності професійної косметики від масової, ми пропонуємо вам ТОП-10 кращих фірм з виробництва такої косметики. А це:
1. Anna Lotan (Ізраїль)
2. Belnatur (Іспанія)
3. CreativNatur Cosmetic (Німеччина)
4. Gernetic International (Франція)
5. Holy Land Cosmetics (Ізраїль)
6. Natura Bisse (Іспанія)
7. Oxygen Botanicals (Канада)
8. Thal’ion (Франція)
9. Guam (Італія)
10. Danne (США)
Як бачите, лідером у цьому списку є Італія. Хочете придбати професійну косметику і собі – спочатку пройдіть курс навчання, здайте іспит з правильності користування, а вже потім – користуйтеся на здоров’я.

Залишити коментар