Домашні креми для тіла

крем для тіла, креми, домашні креми для тіла

Зволожуючий крем для тіла домашнього приготування на основі вершків для нічного застосування: Візьміть дві третіх частини вашого звичайного крему для тіла та додайте до нього дуже жирних вершків та ретельно все перемішайте. Після виходу з душу чи ванни втирайте цей крем собі в шкіру. Цей крем дуже добре зволожує суху шкіру та надає їй блискучого відтінку.

Крем-мило домашнього приготування для миття тіла: Всі ми знаємо, що після виходу з душу наша шкіра стає сухою, стягується, а інколи й лущиться. Щоб не виникало неприємних відчуттів після душу, зробіть собі наступний крем-мило. Для цього нам буде потрібно 13 частину звичайного зволожуючого  крему та 1/3 частини гелю для душу та ще 1/3 крем0піни для ванни. Все ретельно перемішайте та користуйтесь на здоров’я.

Натуральний крем при вагітності для запобігання розтяжок : потрібно взяти по 10 грам сухих квітів лаванди та кульбаби і 100 мл олії зародків пшениці. Потрібно все ретельно перемішати та настояти 2-3 тижні в теплому місці, після цього відфільтрувати та розлити по темні баночкам і тримати в темному місці. Потрібно втрати в шкіру протягом всієї вагітності.

Мигдаль та масло паростків пшениці від судинних зірочок і розтяжок: взяти олію паростків пшениці і мигдалю (1: 3), перед сном втирати в проблемні зони.

Если вы хотите каждый раз, изо дня в день обольщать своего возлюбленного, тогда на помощь вам придут эротические чулки, которые не оставят равнодушным ни одного мужчину.

Залишити коментар