Гімнастика для обличчя

Гімнастика для обличчя

Нескладні вправи для лицьових м’язів можуть бути не менш ефективні, ніж дорогий крем або емульсія. Головне не лінуватися і виконувати їх щодня вранці і ввечері!
Зморшки гніву
Зморшки гніву – це дві вертикальні лінії, які знаходяться посередині чола. На жаль, такі зморшки дуже часто з’являються вже до тридцяти років. Подушечки середнього і вказівного пальців розташуй безпосередньо над бровами і злегка розтягуй шкіру в сторони по напрямку до скронь. Тепер постарайся якомога сильніше наморщити лоб, зрушуючи брови і долаючи опір пальців.
Навколо очей
Подушечки вказівного і середнього пальців встанови зверху зовнішніх куточків очей. Виконуючи вправу, потрібно весь час несильно натискати на ці місця. Подивися вгору і піднімай нижню повіку до тих пір, поки не відчуєш опір. Ця вправа добре зміцнює м’язи очного яблука. Горизонтальні зморшки під очима і «гусячі лапки» біля куточків повік стають менш помітними.
Обвислі щоки
Розслаб обличчя, встанови подушечки вказівних пальців на висоті зовнішніх куточків очей і досить сильно притисни шкіру в цих місцях. Одночасно великими пальцями натискай на щоки трохи вище куточків рота. Наступний крок цієї вправи – постарайся, як можна ширше посміхнутися, долаючи опір пальців.
Навколо губ
Подушечки середніх пальців поклади безпосередньо на куточки рота і натискай ними на шкіру. Потім спробуй розтягнути губи «ниточкою» в гримасі, що виражає іронічну недовіру. І не звертай уваги на те, що тобі будуть заважати пальці, просто продовжуй вправу. Не стискай щільно зуби, нижня щелепа повинна бути злегка розслаблена.


Уздовж носа
Вказівні пальці розташуй уздовж стінок носа, злегка притискаючи їх до шкіри. Подушечки пальців повинні знаходитися трохи нижче внутрішніх куточків очей. Отже, вихідне положення прийнято. Тепер як можна сильніше наморщи ніс, долаючи опір м’язів. Виконуючи цю вправу, ти зробиш менш помітними мімічні зморшки, які утворюються на дільниці від «крил» носа до куточків рота.
В’ялі щоки
Подушечки вказівних пальців встанови на щоках трохи вище куточків рота і досить сильно натискай на прилеглі м’язи. Друга частина вправи для зміцнення м’язів в’ялих щік більш інтенсивна. Подушечками пальців різко припідніми щоки вгору і одночасно склади губи, додаючи їм сумний вираз (уважно стеж за тим, щоб куточки рота були спрямовані вниз).
Зморшки на лобі
Вказівний, середній і безіменний пальці обох рук розташуй на лобі горизонтально. Подушечками пальців натискай на шкіру і намагайся підняти брови вгору, одночасно створюючи перешкоду складеними разом пальцями (злегка натискай ними вниз, хоча це й нелегко). Ця вправа допоможе розгладити так звані зморшки подиву на лобі. Наостанок кілька раз всією долонею притисни кожну частину обличчя.
Зморшки на шиї
Не журися, якщо у тебе з’явилися зморшки на шиї. Краще скоріше займися ефективними вправами. Нижню щелепу різко висуни вперед. Потім напруж нижню губу, намагаючись якомога сильніше вигнути її вниз. Ти відразу відчуєш, як напружуються м’язи шиї. Хай тебе не бентежить негарна похмура гримаса, яка супроводжує виконання цієї вправи, – результат того вартий!
Виконуйте ці вправи регулярно і ви будете задоволені своїм зовнішнім виглядом.

На сегодняшний день почти все предприятия и другие учреждения имеют свой ​​сайт. Мы расскажем Вам о секретах раскрутки сайта гостиницы и других сайтов.

Залишити коментар