Лазерне шліфування шкіри

лазерне шліфування шкіри, лазерне шліфування, шліфування

З віком ми не стаємо молодшими, опірність до зовнішніх шкідливих чинників зменшується як у всього організму, так і у шкіри зокрема. Шкіра швидко реагує на небажаний вплив, але дуже довго і важко приходить в норму. Нам слід більш дбайливо і застережливо піклується про неї. Звичного догляду за допомогою денного і нічного косметичних кремів їй не достатньо і з’являється необхідність у зовнішньому впливі: апаратна косметологія, ін’єкційні методики, інтенсивні лікувальні речовини. Традиційні засоби вже не справляються з поставленим завданням. Мережа зморшок починає торкатися наших очей, куточків губ, шиї; з’являються малопривабливі складочки на лобі, пігментація щік і шиї.

Лазерне шліфування шкіри – ось правильний вибір

Мікродермабразія, ресерфейсінг, ревіталізація – всі ці найменування належать процедурі лазерного шліфування шкіри. З допомогу нього можна позбутися від неприємної рельєфності шкіри, поліпшити її малюнок, стимулювати активне утворення колагену.

Омолоджується шкіра шляхом впливу на неї лазерного променя, який завдає регульовані «пошкодження» верхніх шарів шкіри всіх проблемних зон: рук, декольте, шиї, обличчя. Однак не подумайте, що це залишить на Вас будь-які рубці. Навпаки, запалені таким чином клітини активізуються і тут же приступають до саморегенерації, зміцнюючись глікогеном, ферментами, фібробластами, АТФ і ДНК.

Навколо «атакованих» лазерним променем зон відбувається народження нових здорових тканин.

Як правило, хімічний пілінг, не кажучи вже про механічний, менш привабливий, ніж лазерне шліфування шкіри. У результаті некоректно проведеної процедури механічної дермабразії, є ризик більш глибокого пошкодження шкіри, тоді як лазерне шліфування весь ризик зводить до нуля. У режимі superpulse лазерна енергія, пульсуючи, видаляє суворо вивірену кількість «омертвілих» клітин і не залишає опіків. Так як промінь лазера проникає вглиб шкіри всього лише на кілька мікронів, ця процедура підходить і для дуже тонкої, чутливої шкіри.

Установки лазерного апарата також дозволяють впливати і на більш глибокі шари тканин – відновлювати рівну пігментацію клітин, розподіляти колагенові волокна. Ефект від подібного ліфтингу зберігається протягом декількох місяців. Вже через невеликий проміжок часу відображення в дзеркалі буде радувати Вас здоровим кольором обличчя, підтягнутою, гладкою, пружною, загалом, доглянутою шкірою.

Узнайте все о продвижение сайта самостоятельно и начните свой ​​собственный заработок в онлайн режиме.

Залишити коментар