Помилки в процесі догляду за собою

Догляд за обличчям і тілом

Більшість жінок мріє мати ідеально-чисту шкіру. Але не дивлячись на велику кількість доступної інформації про догляд за обличчям і тілом, далеко не кожна представниця жіночої статі має “порцелянову” шкіру.

Помилки роблять багато хто. Ті ж самі інформовані жінки, які намагаються всілякими методами боротися, з незрозумілими для них, явищами. Але це не означає, що уникнути таких помилок нереально.

1) Багатьом жінкам властиво думати, що чим сильніше піниться очищуючий гель, тим ефективніше він очистить шкіру обличчя! На їх превеликий жаль це скоріше навпаки: якісні засоби для очищення обличчя, можна сказати, в цілому майже не піняться.

2) Є чимала кількість жінок, яким властиво думати, що текстура і колір тіла найкраще покращувати пілінгом. Але вони навіть не підозрюють, що користуватися пілінгом потрібно гранично обережно. Багато хто з них це не просто креми або маски для тіла та обличчя, бо від них можна отримати як собі на користь так і на шкоду.

3) На дворі XII століття. І почастішали походи в салони краси. Від цього нікуди не дітися жінкам саме нинішнього століття. Всім хочеться бути красивими, а тим хто вже наділений красою, хочеться просто підтримати її або ж в цілому підкоригувати. Чималі суми йдуть на професійні процедури косметелогів. Для багатьох до сих пір залишається незрозумілим той факт, що застосування натуральних масок (домашнього характеру) здатне надати набагато ефективний вплив на вашу шкіру, ніж яка-небудь “хімічна” маска.

І головне, хотілося б задати питання жінкам: Коли ви останній раз розлучалися з тим чи іншим кремом? Адже користуєтеся багатьма, а термін придатності того чи іншого хімікату не стоїть на місці. Адже застосовуючи прострочений крем, ви вже не доглядаєте за своєю шкірою, а тільки наносите їй шкоду. І часом ця шкода є непоправною.

Все течет, все меняется, в том числе и погода в Луганске, поэтому не стоит медлите, а проверяют погодные прогнозы каждый день.

Залишити коментар