Правильний манікюр в домашніх умовах

манікюр в домашніх умовах

По руках жінки прийнято читати її вік. Увінчані доглянутими нігтями пальці, розкажуть про трепетне ставлення жінки до своєї зовнішності, а також, про її задоволеністьжиттям. Саме тому кожна поважаюча себе леді, повинна розбиратися в тонкощах манікюру не гірше, ніж справжній джентльмен у зброї або автомобілях. Отже, чи помітили ви, що довгі нігті в наш час гламурні леді не носять? Можливо, це обумовлено стрибком технічного прогресу – спробуйте гостро відточеним коготком написати смс на iphone. Напевно, такий стан речей багатьох радує, так як зберегти довгі нігті, незалежно від того, натуральні вони чи штучні, досить складно. Але це полегшення – лише видимість.

Догляд за короткими нігтями не менш копіткий, ніж за довгими. Давайте розберемося, що входить в поняття «манікюр». В його основу входять загальновідомі процедури: видалення кутикули, обробка та полірування нігтя. Далі процедури можуть бути абсолютно різними, в залежності від бажаного результату. Покриття нігтів лаком, нейл-арт, моделювання нігтів з акрилу і гелю, нігтьовий пірсинг і інші. В арсеналі будь-якої жінки повинні бути пристосування для найпростішого манікюру: ванночка для рук, рідке мило або морська сіль, рідина для зняття лаку і безбарвний лак для нігтів, вата, дерев’яна паличка, рушник для рук, пилочка (краще скляна), полірувальний папір, олія для пом’якшення кутикули і засіб для її видалення.

Зробити правильний манікюр в домашніх умовах зовсім не складно: спочатку варто зняти залишки старого лаку за допомогою спеціальної рідини. Краще, якщо до її складу не входить ацетон. Підпиляєте нігті, надавши їм бажану форму. Підпилювати нігті потрібно в одному напрямку, щоб уникнути розшаровування. Для цього бажано використовувати скляну або картонну пилочку, замість звичної металевої яка занадто агресивно впливає на структуру нігтьової пластини.

Замочіть руки у ванночці з гарячою водою (38-40 с), в якій розчинена столова ложка морської солі і трохи рідкого мила. Потримавши руки у воді п’ять хвилин, обсушити їх м’яким рушником. Спочатку втирайте в нігті і шкіру навколо них засіб для пом’якшення кутикули, а потім, засіб для її видалення. Обережно, відсуньте кутикулу спеціальною дерев’яною паличкою. Але якщо ваші нігті досить доглянуті, то цей і попередній крок можна пропустити. Зрізати кутикулу в домашніх умовах не рекомендується – краще цю роботу довірити майстру професіоналу.

Відполіруйте нігті по всій поверхні спеціальним папером або паперовою пилкою. Нанесіть на нігті основу під лак або спеціальний засіб для зміцнення нігтів. Нанесення лаку почніть з мізинця, і далі по черговості. Мокніть пензлик в лак, і проведіть нею лінію по – середині від основи нігтя до верхнього краю нігтьової пластини (знизу-вверх), потім проведіть праворуч і ліворуч. Відступайте від кутикули на відстань 1 мм. При попаданні лаку на кутикулу, використовуйте спеціальні палички для зняття лаку. Вони дуже тонкі, і дозволять все виправити акуратно і непомітно. Професіонали рекомендують двічі покривати нігті лаком з перервою в 10 хвилин, між першим і другим шарами. Висушіть лак.

На завершення, можете скористатися прозорим лаком закріплювачем, що захищає від зовнішніх впливів. Такий лак додасть нігтям яскравості і блиску. Також зручні лаки 2 в 1, вони поєднують функції основи і лаку закріплювача.

Якщо ви віддаєте перевагу салонному манікюру, не дайте себе обдурити завуальованими назвами простих дій. Ось основні види манікюру, з яких ви можете вибрати той, який вам до душі:

Обрізний манікюр. Цей манікюр найскладніший, оскільки вимагає високого професіоналізму майстра. Адже кутикула при цьому манікюрі зрізається спеціальними щипчиками або ножицями. Якщо майстер не досвідчений, є небезпека порізу, і як слідства, зараження неприємними захворюваннями. Неправильно зрізана шкірка навколо нігтя відростає ще швидше. Тому, вибравши цей вид манікюру, звертайтеся до перевіреного майстра.

Мокрий манікюр. Цей манікюр, по суті, теж обрізний з однією лише різницею, що руки попередньо розпарюються в спеціальному засобі.

Європейський манікюр. Це багатоетапний процес, при якому кутикула розм’якшується, відсувається апельсиновою паличкою, а потім видаляється спеціальної пемзою. Після цих процедур в нігті втирається спеціальне зволожуюче масло.

Сухий манікюр. Являє собою різновид європейського манікюру, при якому кутикула після розм’якшення віддаляється апельсиновою паличкою.

Гарячий манікюр. У спеціальній ванні підігрівається зволожуючий лосьйон. Руки поміщаються в ванночку на 10 – 15 хвилин, після чого робиться масаж. Далі послідовність дій як при європейському манікюрі.

Майстер може запропонувати вам spa-манікюр, який являє собою величезний спектр процедур нанесення на руки лікувальних засобів, обгортань і масажу. Такий вид манікюру особливо показаний тим, у кого явні проблеми з нігтями або шкірою рук. Деякі проблеми, тим не менш, можна вирішити і в домашніх умовах.

Якщо нігті тонкі і ламкі, варто наносити в якості бази спеціальний засіб, що зміцнює нігтьову пластину. Наносити його варто навіть в тому випадку, якщо кольоровими лаками ви не користуєтеся. Задирки, що з’явилися на нігті, варто спилювати негайно, щоб не посилювати проблему. Вибирати лак варто, враховуючи такі показники, як колір, легкість нанесення і якість пензлика. Наносити базу під кольоровий лак обов’язково, так як це охороняє нігті від шкідливих речовин, що містяться в кольоровому лаку.

Обов’язково ретельно просушувати нігті після нанесення основи і кожного шару кольорового лаку, оскільки лак може лягти нерівно, а також, можуть з’явитися пухирці.

Штучні нігті в наш час йдуть у небуття, разом з прощальним поцілунком моди на довгі нігті. Набагато більш затребуване у наш час гелеве покриття нанесеного на нігті натуральної довжини малюнка. Таке ж покриття застосовується і при арт-педикюрі. Така процедура, проведена раз на два тижні, економить ваш час на постійне нанесення і видалення лаку. Але нігті під таким покриттям не можуть перебувати вічно, тому раз на рік, варто знімати покриття на місяць.

Щоб шкіра рук говорила оточуючим, що ви юна дівчина, не лінуйтеся за нею доглядати. Прекрасним засобом для догляду за шкірою рук, є парафінові ванни. Проводите процедуру раз на тиждень, і шкіра на руках буде ніжною і м’якою. В інші дні наносите на шкіру рук живильний крем, ніжно масажуючи при цьому кожен пальчик.

Залишити коментар