Домашні живильні креми для сухої шкіри

Домашні живильні креми для сухої шкіри, домашній крем, живильний крем, крем для сухої шкіри, крем, домашній крем для шкіри, крем

Рецепт N1. Домашній живильний крем на основі ланоліну, масла, мати-й-мачухи для догляду за сухою шкірою обличчя: взяти по 30 гр. ланоліну і соняшникової олії і підігріти на водяній бані. Залити 1 частину листя мати-й-мачухи 5 частинами окропу і настояти протягом30-40 хвилин. В отриманий настій додати теплу суміш ланоліну з соняшниковою олією і 1 ст. ложку злегка підігрітого соку листя подорожника. Всі енергійно перемішати до утворення однорідної маси.

Рецепт N2. Натуральний денний крем на мигдалевій олії для сухої шкіри: 5 гр. бджолиного воску і 15 гр. ланоліну (жирова основа) розтопити на водяній бані. Додати 40 гр. мигдалевого масла і розігріти все до 60 °, зняти з вогню і додати так само до 60 ° нагріту рожеву воду – 40 гр. Змішати міксером на маленькій швидкості. Як тільки суміш стане кімнатної температури додати 2 краплі рожевого або іншого ефірного масла підходящого по запаху. Вимішувати до повного охолодження. Нанесеним тонко такий крем можна використовувати як денний. Заспокоює суху і “нервову” шкіру.

Рецепт N3. Крем на основі борсукового жиру для сухої шкіри: 1 ст. л. борсукового жиру 10 гр. воску 1 ст. л. звіробійного масла вітаміни А і Е в олії. Всі розтопити на водяній бані, відразу ж злити в баночку. На обличчя накладати малу кількість крему, тому що він дуже жирний. Живить шкіру, оберігає від холоду, лущень, робить шкіру пружною. Також можна використовувати на шию і область декольте, змащувати руки і ступні.

Рецепт N4. Домашній крем для сухої шкіри на основі сала з алое: змішати 5 гр. порошку алое (сабуру) з 40 мл дистильованої води так, щоб вийшла однорідна маса без грудок. Потім влити 20 мл рожевої води і додати 10 гр. меду. Отриману суміш поставити на водяну баню і обережно, стежачи за тим, щоб суміш не підгоріла, ввести в неї 100 гр. топленого сала (свіжого!). Додати свіжий сік алое, який додасть крему приємний аромат, введе “живі” біоактивні речовини. Зберігати на нижній полиці холодильника. Використовувати раз на день.

Рецепт N5. Дворянський крем домашнього приготування: взяти 200 гр. жирної сметани (краще сільської), сік 1 лимона, 100 гр. одеколону або рожевої води, 100 гр. спирту (якщо є прищі, можна взяти настоянку календули), 2-3 ст. л. огіркового соку, 2 свіжих жовтка. Змішати сметану, соки, жовтки, в самому кінці додати одеколон і спирт, розлити в банки і поставити на добу в холодильник, поки крем загусне; зберігати в холодильнику. Для початку зробіть половину від зазначених доз, а краще чверть, інакше банку крему вийде величезна. Крем зберігається півроку.

Можна додати вітаміни А, Е, ефірні олії. Вони омолоджують шкіру. Якщо немає алергії на мед, можна додати ложечку меду у велику банку крему. Добавки все робимо до того, як влили спирт.

Основні ефірні олії, які служать для ароматизації такої косметики, – лимонне, жасмінове, апельсинове, рожеве. Додавати слід лише кілька крапель.

До баночки з кремом обов’язково прикріпити етикетку, на якій слід вказати дату виготовлення і варіант рецепту, який використовувався.

Всі косметичні засоби домашнього приготування слід тримати міцно закупореними. Шматочок фольги або промаслений папір, покладені на шийку закритою пробкою баночки, створюють досить щільну упаковку.

Рекомендується готувати невеликі порції препаратів і застосовувати їх, поки вони свіжі.

Рецепт N6. Жовтково-лимонно-масляний крем для сухої або в’янучої шкіри обличчя: 5 жовтків розтерти до білого кольору, поступово влити 1 / 2 склянки рослинного масла і сік половини лимона. Перед закінченням розтирання влити розведену у невеликій кількості окропу буру (5 гр).

Рецепт N7. Оливкова олія лимонний сік для обличчя та рук: вранці вмитися кип’яченою водою і втерти в шкіру трохи оливкової олії. Щоб шкіра сяяла, в олію можна додати лимонного соку.

Предлагаем Вам посетить сайт по рукоделию, в которых Вы узнаете много интересного и научитесь делать красивые вещи своими руками.

Залишити коментар