Якщо січеться волосся

посічене волосся

Волосся стало шорсткими на дотик, значить, на поверхні з’явилися крихітні розриви. Через них легко випаровується волога зсередини волосся, волосся  втрачаючи свої речовини. Догляд може принаймні зменшити ці втрати.
Порада 1: регулярно підрізати кінці
Коли бахрома по контуру підрізана, волосся відразу ж набуває більш здоровий вигляд. Мова не йде про те, щоб “коротко підстригти”, частіше за все для оптичного ефекту відновлення досить декількох міліметрів. Однак маленькі білі пензлики на кінцях можуть свідчити про те, що волосся розщеплене зсередини на кілька сантиметрів вглиб. І якщо волосся вкоротити лише ледь-ледь, тобто зрізати посеред розщепленої частини, кінці можуть тут же знову посікти. Тому найкращий результат у таких випадках дає “радикальна стрижка”, після якої відростає здорове волосся.

Порада 2: “ошкурювання” при посічених кінцях
Якщо у вас довге волосся з безліччю посічених кінчиків, а зважитися на радикальну стрижку ви не можете, існує метод так званого “ошкурювання”, при якому посічені кінці зрізаються не тільки по нижньому контуру, але і на більш короткому і особливо пошкодженому волоссі. При “ошкурюванні” волосся поділяються на тонкі пасма, кожне пасмо скручується тугим джгутом, і  посічені кінці що стирчать зрізаються гострими ножицями.

Порада 3: по можливості відшкодувати втрату кератину
Спеціальні препарати для ушкодженого волосся містять речовини, споріднені кератину волосся. Вонаи заповнюють крихітні розриви на поверхні волосся і роблять волосся гладким і слухняним. Крім того, це дозволяє запобігти розщеплення волосся, оскільки окутані плівкою кінці стають міцнішими. При сильно пошкодженому волоссі якийсь час наносіть препарати інтенсивного догляду після кожного миття. Якщо волосся знову набуло еластичність, досить застосовувати лікувальний курс після кожного четвертого-п’ятого миття.
Абсолютне табу при пошкодженому волоссі і посічених кінцях-все, що додатково росцарапує, розтирає і проколює поверхню волосся: бігуді з шипами, щітки з погано зашліфованими зубами чи погані гребінці. Крім того, волоссю з пошкодженою кератиновою структурою шкідливі: спека і розтяжка у мокрому стані, що відбувається при укладанні феном через щітку. Плойку і електробігуді теж слід застосовувати дуже економно.

Порада 4: з хімічною завивкою і з значною зміною кольору краще почекати
Оскільки в обох випадках структура волосся хімічно послаблюється для того, щоб у ній легше було зробити бажані зміни форми або пігментації. Почекати краще всього, ще й тому, що забарвлення здорового волосся дає кращий ефект, та й хімічна завивка на здоровому волоссі виглядає природніше і красивіше.

Порада 5: приховати пошкодження за рахунок прийомів укладання

Пошкоджене по довжині волосся і нездорові кінці не так кидаються в очі, якщо ви виберете зачіску з ефектом “мокрого”  волосся. Замість того, щоб щоденно піддавати волосся пошкоджувальному впливу фена, їх гладко причісують і формують воском, восковим гелем, рідиною для укладання або моделюючим гелем.

Сделать быстрый, качественный и недорогой балкон под ключ сможет компания “Добрі Вікна”

Залишити коментар