Обережно, хімічна завивка волосся

хімічна завивка волосся

Ви зважилися на хімічну завивку? Тоді відразу, прийшовши в салон краси до свого фахівця, запитаєте у нього, чи варто піддавати хімічній завивці саме Ваш тип волосся. Адже це складна технологія, тому від майстра потрібно великі знання з розпізнавання типів волосся, гідного досвіду в таких процедурах, і вміння правильно підбирати склади для процедури в потрібному процентному відношенні. Якщо Ваш майстер не достатньо компетентний у таких питаннях – то є шанс, що зі своїми шикарними волоссям Вам доведеться розпрощатися після процедури.

Вплив хімічної завивки на здоров’я волосся
Відразу після завивки Ваші локони будуть дуже чутливі, тому голову мити потрібно на третій день, а не відразу. Також не варто протягом чотирьох днів укладати волосся феном, крутити на плойку, вирівнювати щипцями і піддавати іншій термічній дії.
Користуйтеся спеціальними шампунями, призначеними саме для волосся з хімічною завивкою, вони більш м’які. Не забувайте робити регулярно маски для волосся з маслом та пантенолом, так як після такої потужної процедури повернути колишній блиск волоссям буде дуже складно.
Будьте готові до того, що кінчики почнуть дуже сіктися, тому підрізати їх потрібно буде кожен місяць, інакше Ваша зачіска буде виглядати дуже не акуратно. Використовуйте для розчісування гребінці з дуже рідкісними зубчиками, щоб не дай Бог не випросталася і не порушилася форма локонів.Догляд за волоссям після хімічної завивки

Вплив завивки на волосся аж ніяк не сприятливий і дуже позначається на їх здоров’ї. Свої безпечні препарати і мистецтво в цій справі постійно рекламують продавці, але згубна суть завивки від цього ніяк не змінюється. Адже лусочки волосся просто знищуються під вплив хімічних речовин, кератінові волокна слабшають, розм’якшуються, в результаті внутрішня структура волосся стає дуже слабкою.

В результаті після процедури волосся втрачає свій натуральний блиск, здоровий вигляд, починає тьмяніти і дуже ламатися, а на шкірі голови можливий свербіж і алергічні почервоніння. У підсумку можливо навіть випадання волосся.
Але прогрес не стоїть на місці, тому якщо ви вже зважилися на завивку волосся, то обов’язково постарайтеся не економити на цій процедурі і вибирайте самі щадні і благородно впливають препарати.

Вам может показаться трудной установка кондиционеров внешний блок балкон без детальной инструкции, поэтому рекомендуем перейти на сайт и там вы найдете всю необходимую информацию по этому вопросу.

Залишити коментар