Бальзам і кондиціонер для волосся – подібності та відмінності?

Бальзам і кондеціонер для волосся

В сьогоднішній час важко знайти жінку, у якої в ванні не знайдуться різні засоби по догляду за волоссям. Це і шампуні, маски, бальзами, кондиціонери, тонік для волосся і ополіскувач. Але мало хто знає, які є подібності та відмінності між бальзамом для волосся і кондиціонером.

Подібності та відмінності між бальзамом для волосся і кондиціонером

Перед тим як порівнювати подібності та відмінності між бальзамом і кондиціонером для волосся потрібно дізнатися, що це таке окремо.
Бальзам для волосся має властивості доглядати за волоссям і насичує його поживними і корисними речовинами. Він наноситься на всю довжину волосся і на корені, але не втирається в шкіру голови. І змивається, як пише інструкція. Бальзам завдяки натуральним маслам, протеїнам та мінералам закриває лусочки, після чого волосся красиво блищить. Також ці речовини потрапляють у волосяну цибулину, що стимулює ріст волосся і нормалізує саловиділення. Він буває трьох видів: бальзам-кондиціонер, бальзам-ополіскувач та просто бальзам без добавок. Так як в його складі є велика кількість зволожуючих компонентів і жирів, вони можуть змушувати волосся швидше бруднитися. Тому бальзами використовуються кілька разів на тиждень по необхідності і після миття їх потрібно ретельно вимивати.
Кондиціонер для волосся – це спеціальний засіб, який зводить до мінімуму несприятливий вплив на волосся: миття, сушка і розчісування. Він покриває локон невидимою плівкою і рятує його від зовнішніх агресивних факторів. Також робить процес висихання волосся більш швидким і тим не менш не віднімає від нього потрібну вологу. Має властивості антистатика, які не замінні в зимову пору. Його розподіляють по мокрому волоссю при цьому, уникаючи коріння і шкіри голови (якщо нанести на корінь волосся швидше стане брудними), залишають на 2 – 3 хвилини і змивають також ретельно. Зараз дуже багато виробників випускають шампуні 2-в-1 вже зі змістом кондиціонера для практичності, але все-таки краще ці засоби використовувати окремо. Адже шампунь очищає волосся від всього стороннього, а кондиціонер своїми компонентами огортає його. У підсумку вони один одному тільки заважають і не діють максимально ефективно.

Коли потрібно використовувати бальзам для волосся і кондиціонер

Як бачите бальзам для волосся і кондиціонер за властивостями і характеристиками досить схожі між собою. Кондиціонер потрібно використовувати постійно для підтримки краси своєї шевелюри, а бальзамом можна користуватися тільки при необхідних випадках, таких як фарбування волосся, хімічна завивка, посічені кінці волосся, відпустка біля морської води, постійне перебування на сонці з непокритою головою і інші фактори. Також потрібно пам’ятати, що ці засоби зменшують вплив водопровідної хлорованої води. Бальзам для волосся і кондиціонер є засобами основного догляду за волоссям, як наприклад лосьйон і крем для обличчя.

Залишити коментар