Гліколевий пілінг

Гліколевий пілінг, пілінг

Гліколевий пілінг – це універсальна процедура. Вона підходить практично всім і вирішує проблеми профілактики та корекції вікового і фотостаріння, різних видів пігментації, жирної та пористої шкіри, нездорового кольору обличчя.

До складу гліколевого пілінгу введена речовина, що контролює процес проникнення кислоти в шкіру. Це повністю виключає можливість появи опіків. Після такої процедури шкіра сяє, світиться молодістю і красою, зникають дрібні і стають менш помітними великі зморшки, пропадають пігментні плями.

Гліколевий пілінг відмінно зарекомендував себе і в лікуванні проблемної шкіри. Курс пілінгів, підкріплений застосуванням домашньої лінії засобів з гліколевої кислотою, дозволяє досить ефективно знизити кількість запальних елементів, прибрати постзапальні пігментні плями.

Пілінги з глікоевими кислотами на сьогоднішній день можна назвати найпопулярнішими. Ці процедури пропонує більшість косметологічних клінік і салонів краси. Кислоти забезпечують рівномірне відлущування шарів відмерлих клітин, що сприяє омолодженню шкіри, стимулює синтез в ній колагену і еластину, нормалізує діяльність сальних залоз, призводить до виникнення молодих клітин.

Лучший подарок для настоящей женщины – это норковая шуба. Салон Марифурс предлагает Вам большой выбор норковых шуб и многие другие изделия из меха.

Залишити коментар