Хочеш схуднути? Їж кашу

Схуднути

Каша з цілісних зерен – страва на всі часи. Багата високим вмістом цілих зерен, вона допомагає впоратися з діабетом і серцево-судинними захворюваннями. Цей факт в черговий раз підтвердили медики Університету Пенн-Стейт.

Якщо регулярно включати в свій раціон кашу, то можна знизити артеріальний тиск, нормалізувати метаболічні процеси, зменшити масу тіла і здобути захист від запальних процесів і розвитку хронічних хвороб, – говорять американські лікарі.

У дослідженні, яке вони провели з кашею, брали участь чоловіки і жінки у віці 20-65 років. Протягом 12 тижнів вони вживали в їжу такі продукти, як вівсянка, хлібні злаки, неочищений рис, пасту і крекери з цільного зерна, смажену кукурудзу.

Після завершення експерименту було відзначено, що більшість людей значно схудли (на 3-5 кілограмів). Були відзначено поліпшення складу крові, поліпшення роботи серця і стану судин.

Увага! Прошу зауважити, що американці в дослідженні використовували неочищений рис, крекери з цільного зерна, пасту і вівсянку. Тобто цілісні продукти харчування або слабо оброблені. Існує велика різниця між вівсяними пластівцями і вівсяною крупою, між кукурудзяною крупою та кукурудзою.

Моя порада: віддавайте перевагу цілісним крупам. Для приготування каш підійде гречана, вівсяна каша, перлова, неочищений рис, пшоно.

Для отримання максимального ефекту для здоров’я готувати каші необхідно правильно. Крупу замочуємо на ніч. Потім підігріваємо до кипіння. Тут же вимикаємо і накриваємо рушником на цій же конфорці. Чекаємо хвилин 10-15. Все, каша готова.

Висновок простий – каша була, є і залишиться незамінним блюдом при правильному підборі круп і правильному приготуванні як для загального здоров’я організму так і для тих, хто бажає схуднути.

Каждая девочка от 12 лет должна знать, что такое менструация. Узнайте больше о менстуации и о многом другом на нашем сайте.

Залишити коментар