Худнем швидко і правильно

схуднення

На світі є трохи людей, які в будь-якому віці не накопичили б зайву вагу. Звичайно, мова йде про людей, що проживають в нормальних умовах і не страждають серйозними захворюваннями. Обмінні процеси в організмі відбуваються за законами природи і, накопичуючи масу, тіло повідомляє розуму про необхідність змін у харчуванні і режимі. Вжити адекватні заходи і змінити всю систему свого харчування, вибравши нову, яка не завдає шкоди організму – це самий розумний вихід. Але не найшвидший, на жаль. А обставини диктують іноді необхідність швидкого схуднення в найкоротші терміни. Потрібно лише визначити ці строки і розумно співвіднести їх з кількістю кілограмів, від яких необхідно позбутися.

Дуже поширені запитання у бажаючих скинути вагу: як швидко схуднути на 10 кг, чи можна втрачати в день по кілограму?

Для термінового схуднення ефективно голодування і монодієти, при яких в їжу протягом дня вживається тільки один продукт, та й той дієтичний. Можна комбінувати день голодування і день монохарчування або обійтися тільки монохарчуванням, адже голодування підходить не всім. Обов’язково потрібно випивати за добу не менше двох, а краще трьох літрів води. Одну третину цієї норми добре замінити зеленим чаєм, він притупляє голод і виводить шлаки. Решта води повинно бути не газованої, мінеральної або просто кип’яченої. Протягом трьох днів організм пристосовується до нового життя, результати дієти не будуть помітні, іноді вага не зменшується ні на грам. Не потрібно кидатися від одного способу до іншого. Дисципліна і послідовність у вчинках – це головні союзники в позбавленні від зайвої ваги. На терезах ще будуть видні колишні цифри, а тіло вже стане більш легким і слухняним. Потрібно порадіти цим відчуттям, вони надихнуть на наступні звершення на важкому шляху до стрункості.

В якості продукту для монодієти гарні гречана або вівсяна каша на воді в кількості не більше 400 грамів, розділених на 3-4 прийоми на день, відварені або тушковані рис, будь-яка капуста, кабачки в тих же кількостях. У кашу можна додати трохи меду. Розумна монодієта виключає з харчування всі жири і обмежує білки, необхідну енергію організм отримує за рахунок вуглеводів – це найменш шкідливий для здоров’я спосіб. Неперевершеним по дієтичним якостям продуктом є гарбуз. Він дуже добре очищає організм і знижує вагу, до того ж він дуже корисний.

Не рекомендується харчуватися таким чином довше двох тижнів. Втім, якщо ці два тижні обійшлися без відступів від правил, то 10 кілограмів вже пішли в минуле. Тепер важливо не дати їм повернутися, вибравши постійний стиль харчування, оптимальний для збереження відповідної ваги.

Залишити коментар