Фітнес вдома

фітнес

Є відмінний спосіб дати собі фізичне навантаження, не витрачаючи на це по 200-300 гривень на місяць і по три години на день. Займайтеся фітнесом вдома! Все реально. Якщо у вас є гладка поверхня підлоги, килимок, спортивний одяг і тіло, що потребує удосконалення, нічого додаткового не потрібно.Експерти стверджують, що танці під музику, коли за вами ніхто не стежить, набагато ефективніше в боротьбі зі стресом, ніж заняття в тренажерному залі. У домашніх занять є купа переваг, і крім економії часу і грошей, наприклад, ви можете насолоджуватися своєю улюбленою музикою.

Далеко не завжди, коли ви займаєтеся у фітнес залі, включають вашу улюблену музику, правда? Крім того, гучність звучання в залі не обов’язково відповідає вашим перевагам. Фітнес вдома інша справа. Коли ви чуєте звуки вашої улюбленої музики, ви підтримуєте у себе інтерес до занять, розслабляєтеся і розважаєтесь одночасно.

Щоб підтримати в собі мотивацію до фітнесу, даємо вам кілька порад:

- Мисліть позитивно. Женіть геть всі думки про те, що під час вправ фітнесом ви могли б протерти пил або почистити сантехніку в домі. Домашні справи завжди знайдуться. Запам’ятайте: час для вправ - час для себе! Згадуйте про свої досягнення в минулому, про те, чого ви домоглися й це допоможе вам у майбутньому. Якщо ви позитивно мислите і ставитеся до себе ваше тіло буде налаштуватися на цю ж хвилю і буде працювати також позитивно.

- Хай все буде зручним. Немає нічого гіршого, ніж незручний килимок або спортивний костюм який вам не подобається, щоб перестати займатися. Купіть те, що вам найбільше підходить. Приміряйте і як слід оцініть це, перш ніж купувати. Постарайтеся заручитися підтримкою близьких. Поясніть своїм домашнім, що ви хочете зайнятися собою. Розкажіть їм, навіщо і чому ви це робите. Люблячі люди завжди підтримають вас.

- Прагніть до різноманітності. Не обмежуйтеся одним комплексом, придбайте кілька DVD-дисків з фітнесу і займайтеся за різними програмами. Можна скласти розклад з фітнесу на тиждень і чергувати види активності. Це допоможе не тільки зберегти вашу мотивацію і зацікавленість, але й дозволить навантажувати різні групи м’язів.

- Визначитися з моделлю. Виберете собі свого улюбленого телетренера і прагніть досягти такої ж форми, в якій він знаходиться. Принаймні, працюйте в обраному напрямку.

- Ведіть щоденний журнал активності. Це будуть не тільки записи ваших успіхів, але й нагадування про ті зусилля, які вже ви вклали.

І, нарешті, найголовніше – поставте себе на перше місце. Це не егоїзм, а найкращий спосіб допомогти іншим!

Танці і фітнес в цілому потребують координації всіх систем організму, тому вони змушують працювати мозок і підвищують його потенціал. Досвід показує, що якщо ви зважилися на домашні фітнес заняття, то це здорово допомагає з дієтою. Підвищується мотивація і слідувати їй стає набагато легше. Усі без винятку люди, які зайнялися танцями і фітнесом, відзначають поліпшення сну, більш позитивне ставлення до життя, приплив енергії, більш активну розумову діяльність, поліпшення взаємин з іншими людьми і ще цілу купу всього позитивного. Людина, згиналася під тягарем справ і щоденних обов’язків, забувши, як це весело і здорово просто порухатися під музику. Ми згодні, це непросто взяти і ввести в свій графік абсолютно нове заняття. Але на це потрібно зважитися. Стрес, погана екологія, нерегулярне харчування внаслідок завантаженості, втома, проблемні взаємини все це, на жаль, реальність, яка заважає нам бути активними, творчими і повними сил. Залишатися активною людиною в сучасному світі досить складно і для цього потрібно прийняти свідоме рішення. Іншими словами, хочеш бути активним будь ним!


Залишити коментар