Мед проти целюліту

целюліт

Існує неймовірна кількість способів позбавлення від целюліту, і багато з них ми з вами знаємо, але варто нагадати ще раз. Отже, методи позбавлення целюліту в домашніх умовах:

Дуже дієвим у боротьбі з целюлітом є медовий масаж. Його слід проводити через день протягом 15 процедур. Дуже важливо, щоб масаж проводився саме через день а не кожного дня. Тривалість часу повинна бути 10-15 хвилин. Мед для масажу потрібно брати натуральний квітковий чи липовий, і бажано щоб він бува зацукрований.

У мед, яким будуть робити масаж, можна додавати ароматичні масла: апельсинове, лимонне, грейпфрутове, мандаринове, масло ялівцю, лаванди і евкаліпта. Розрахунок повинен бути  – 1 чайна ложка меду на 5 крапель ефірної олії або суміші масел. Якщо ви зібрались робити масаж сідниць і стегон то вам буде достатньо 5 крапель ефірних масел на 2 чайні ложки меду.

Приклади сумішей для медового масажу: на дві чайні ложки меду беремо

  • 5 крапель лимонного масла, 2 краплі евкаліптової, 2 краплі олії лаванди;
  • 3 краплі лимонного масла, 2 краплі апельсинового, 2 краплі олії лаванди, 3 краплі ялівця;
  • 5 крапель лимонного масла, 5 крапель апельсинового;
  • 3 краплі лимонного масла, 2 краплі олії лаванди, 5 крапель м’яти.

Мед з маслом змішується безпосередньо перед масажем. Якщо ви хочете використати кілька видів олій то спочатку треба змішати олії між собою а потім ретельно перемішати з медом.

Перед масажем мед слід спочатку нанести на долоні і повільними рухами переноситься на масажну зону. Якщо вам потрібно масажувати кілька зон, то їх потрібно масажувати по черзі.

Після того, як мед перенісся на тіло, долоні слід міцно приклеювати до тіла і різко відривати. Поступово рухи, які нагадують поплескування, повинні ставати все різкішими і сильнішими, відповідно і відривати їх потрібно більш сильніше.

Через деякий час такої процедури можна буде помітити на долонях білу масу. Вона з’являється з пор тої частини тіла яка масажується.

Через 10-15 хвилин такого масажу змийте мед теплю водою нежорсткою мочалкою. На масажні зони слід обов’язково нанести зволожуючий крем.

Зазвичай медовий масаж є дуже болючим і можуть з’явитися синці, але вже після декількох процедур шкіра привикає до такого масажу і він проводиться значно легше.

Дуже добре і позитивно не зменшення целюліту впливає морська сіль. Курс таких соляних ванн – 10, застосовувати слід через добу. Час прийняття ванни повинен бути 15-20 хвилин. На ванну води потрібно всього 350 грамів морської солі, хоча можна використовувати і більше, але не перестаратись.

Соляна ванна робить вашу шкіру більш еластичною, м’якою  та заспокоює нерви.

Залишити коментар