Дієта для швидкого схуднення

Дієта для швидкого схуднення

Ви, також, можете стати прихильником дієти для швидкого схуднення, якщо будете чітко дотримуватися раціону і спортивної програми, подібної до тої, яка використовується на американському телешоу NBC. Немає жодних показаних у передачі блюд з пасти із сиром, ніяких спеціальних пігулок або особистих тренерів – тільки здорова дієта і багато спорту.

Це – низькокалорійна дієта, заснована на піраміді швидкого схуднення 4-3-2-1 (чотири порції фруктів і овочів; три порції білка, два цільного зерна, і одна “додаткова”), поряд з добрим фізичним навантаженням. Дотримуйтеся дієти для швидкого схуднення, заснованої в значній мірі на фруктах, овочах і пісному білку, додайте побільше спорту, і ви схуднете, знизите рівень холестерину, зменшите кров’яний тиск і станете сильнішими та енергійними. Можна також порадити дієти по групі крові, які також знайшл своїх шанувальників.

Які напої сприяють схудненню?

Клінічний лікар і дослідник Університету з вивчення ожиріння, Майкл Денсінджер, розробив програму втрати ваги, разом з лікарем дієтологом і кухарем Черіл Форберг, і тренерами Бобом Харпером і Джілліеном Мічелсом.

Протягом 12-тижневої програми ви можете харчуватися маленькими порціями, використовую в своєму раціоні продукти, що містять багато клітковини і білка, без великої кількості калорій.

“Ми підкреслюємо якість калорій, таким чином, ви можете насолоджуватися більш природними, здоровими свіжими продуктами, які борються з голодом ще до того, як він з’явитися”, говорить Форберг.

Вам не варто вживати всілякі збудники апетиту: білий хліб, паста, або картопля. Дотримання щоденного раціону, контроль порцій, і питво 8-10 склянок води щодня – основа плану дієти для швидкого схуднення. Калорійність продуктів та їх надмірне вживання – це основна причина набору ваги.

Ви можете також розраховувати на щоденні розминки, що починаються з 30 хвилин і збільшуються до години.

Що можна їсти при дієті для швидкого схуднення ?

Суть піраміди швидкого схуднення складається з кількості і розмірах порцій кожної групи продуктів харчування:

* 4 порції фруктів і овочів
* 3 порції білка – пісне, вегетаріанське, або знежирена молочне харчування
* 2 порції цільних зерен
* 1 додаткова порція з жирів, масла, цукерок, алкоголю, або що-небудь на ваш вибір, еквівалентну 200 калорій

Ось типове меню:

* Сніданок: 1 / 2, порції білка, 1 порція цільного зерна, 1 порція фруктів
* Закуска: 1 / 2 білки, 1 фруктів
* Обід: 1 білка, 1 / 2 цільних зерен, 1 овочів
* Закуска: 1 / 2 білки, 1 фруктів
* Вечеря: 1 / 2 білка, 1 / 2 цільних зерен, 2 овочів

Люди, які дотримуються дієти для швидкого схуднення, повинні вибирати необроблені продукти і які не містять додаткових жирів, цукру, або солі. “Прочитайте інформацію на етикетках і якщо деякі компоненти ви не можете вимовити, не купуйте цей продукт” пропонує Форберг.

Фрукти і овочі можна їсти в сирому вигляді або приготованому, у вигляді соків або у висушеному вигляді, головне – вони не повинні містити додаткових жирів, навіть якщо жири використовуються, вони повинні бути натуральними.

На перекуси добре підійде незькокалорійна їжа, така як кефір, фрукти, йогурти.

Люди, що сидять на дієті повинні вибирати цільні зерна, які менш очищені і мають, принаймні, 2 грами клітковини в порції. Для протеїну можна вибрати між пісним м’ясом або рибою, вегетаріанським білком або знежиреними молочними продуктами, кількість калорій обумовлено розміром порцій і вибором білка.

Усе ще відчуваєте відчуття голоду? Ви можете з’їсти більше ніж чотири порції фруктів і овочів на день.

Як це працює ?

Це працює, тому що ви спалюєте більше калорій, ніж споживаєте, і якщо ви прямуєте правилами дієти і їсте свіжі натуральні продукти кожні кілька годин, вам не доведеться мати справу з голодом.

“Коли ви усуваєте зі свого раціону очищені крохмалі і цукор або стимулюючі апетит продукти, голод і апетит знижуються, тому що глюкоза в крові і дії інсуліну мінімізовані” – говорить Денсінджер.

Велика кількість прийомів їжі, допомагає людям, що сидять на дієті для швидкого схуднення уникнути голоду. Крім того, розміри порцій контрольовані і ведеться детальний облік споживаним продуктам.

Стартовий рівень калорій визначається наступним чином: поточна вага збільшується на 7 (на телешоу, використовується цифра 6 для більш швидких результатів). Рекомендації коливаються від 1 050 калорій для ваги в 68 кг до 2 100 калорій для 135-кілограмової людини.

Більшість людей їсть більше, ніж вони думають, таким чином, швидка дієта в 1,200 калорій реальніша “повідомляє медичний директор Денсінджер.

Оскільки ви починаєте худнути, слід повторно обчислити свій рівень калорій, бо ви починаєте споживати їх у меншій кількості або більше спалюєте в спортзалі.

Ви можете уникнути підйомів і спадів нестійкого емоційного настрою, завдяки наступним 5 порадам:

* Їжте здоровий сніданок кожен день
* Насолоджуйтесь фруктами та / або овочами з кожним прийомом їжі
* Контролюйте необхідну наявність протеїну в кожному прийомі їжі
* Залишайтеся активними
* Плануйте свої прийоми їжі, закуски, і тренування

Що кажуть експерти

Сьюзен Бауермен, помічник директора Центру Харчування в Каліфорнійському Університеті, Лос-Анджелес, повністю підтримує план дієти для швидкого схуднення.

“Це подібно плану, який ми використовуємо в наших клініках, використовуючи знежирений і пісний білок, багато фруктів і овочів (з акцентом на овочі), і уникаючи очищених зерен. Вона також рекомендує людям, що сидять на дієті додавати в свій раціон багато омега 3 жирних кислот, вживаючи двічі на тиждень рибу.

Доповідачка Американської асоціації дієтологів Емі Джемісон-Петонік, також підтверджує ефективність плану з щоденним споживанням, принаймні, 1 200 калорій. “Не рекомендується споживати менше ніж 1 200 калорій в день, тому що важко отримати необхідні вітаміни, корисні мінерали та поживні речовини, необхідні для щоденних навантажень” – говорить вона.

Бауермен повідомляє, що рівень вуглеводу в дієті швидкого схуднення, можливо, не достатній для того, хто гіпер активний. “Якщо ви добре себе відчуваєте і відчуваєте достатньо енергії для тренувань, тоді рівень прекрасний” говорить вона. “Інакше, вам було б необхідно додатково додавати вуглеводи, щоб порівнювати зі спортивними навантаженнями”.


“Ефективність дієти для швидкого схуднення, не тільки на словах – говорить Форберг – Це – план, який може працювати на всіх, тому що раціон різноманітний, дієта має наукове обгрунтування і багата поживними речовинами, а також сприяє втраті у вазі і покращує здоров’я”. Швидке схуднення, без шкоди для здоров’я можливе, і ми в цьому переконалися.

Большой опыт и постоянная практика самостоятельного оказания всех услуг и в частности банкротство юридического лица, слаженно работающий аппарат делопроизводства, а также значительное число постоянных клиентов, позволяют гарантировать, что услуги оказываються быстро, качественно и честно.

Залишити коментар