Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж, ручний антицелюлітний масаж, апаратний антицелюлітний масаж

Подібні масажі викликають активізацію кровотоку і лімфотоку, вони стимулюють розвиток таких речовин як еластин і колаген, допомагають виведенню шлаків, коректуючи фігуру, підвищують тонус шкіри і підшкірно-жирової клітковини.

Є два види антицелюлітного масажу, це ручний та апаратний

Ручний антицелюлітний масаж
Дуже ефективний при целюліті I і II ступеня. Найкращий ефект досягається при застосуванні після курсу лімфодренажу. Попередньо проводиться глибоке очищення шкіри, так її готують до впливу допоміжних препаратів: різноманітних гелів і масел, які викликають ефекти схуднення і борються з целюлітом. Протягом процедури антицелюлітного масажу температура шкіри на ділянках, що піддаються дії, підвищується на 1,5-2 градуси. Даний вид масажу здійснюється в зонах з дефектами, але якщо ж кілька зон уражено, то вплив на них планомірно чергується. Подібний вид масажу розрахований на вплив на підшкірно-жирові відкладення. Сеанс масажу проводиться протягом півтора годин. Деякі люди хворобливо переносять цю процедуру, але все це залежить тільки від індивідуальної чутливості шкіри людини.

Апаратний антицелюлітний масаж
У подібних випадках для проведення масажу застосовуються спеціальні апарати, які були розроблені саме для розгладження шкіри і знищення целюліту. Створено кілька типів і різновидів подібних апаратів, застосовуваних для антицелюлітного масажу. Один з типів, що забезпечує послідовне присмоктування вибраних частин шкіри, називається вакуумним масажером. Для кожної людини підбирається індивідуальний рівень тиску апарату. Завдяки різким змінам тиску в місцях, куди прикладений апарат, починають інтенсивніше працювати м’язові тканини і резервні судини. Завдяки цьому впливу відбуваються розриви капсул, що містять так званий твердий жир. Результатом всього вищеперечисленого відбувається підтягування м’язів, зникають набряки і розгладжується шкіра. У запущених випадках застосування даного виду масажу найбільш ефективно.

Ще один різновид антицелюлітного масажу створює шкірну складку, яка переміщається по області дії. Подібний ефект раніше досягався за допомогою ручного масажу, в цьому ж апараті до використаного вакуумного методу приєднуються ролики, завдяки яким і здійснюється переміщення шкірної складки.

Інший вид апаратних антицелюлітних масажерів створює переміщувану складку шкіри, даний ефект раніше досягався тільки за допомогою ручного масажу. У цьому випадку до вакууму приєднуються ще й ролики, які і переміщають шкірну складку.

Узнайте какие бывают диеты для похудения и много другой интересной информации для женщин на сайте www.medmoon.ru.

Залишити коментар