Вакуумний масаж в салоні краси

Вакуумний масаж

Вакуумний масаж - один з найбільш ефективних апаратних методів масажу і боротьби з целюлітом. В основі методу лежить глибокий вплив вакууму на шкіру, м’язи і підшкірно-жирову клітковину. Вплив може бути як статичним, так кінетичним. У першому випадку це подібно до того, як масажист ставить банки на певні зони шкіри , у другому шкіру натирають підігрітим масажним маслом, а вакуумний прилад переміщують по тілу.

Яких результатів можна очікувати від масажу?

Вакуумний масаж стимулює кровообіг і лимфоток, благотворно діє на роботу сальних і потових залоз, розслаблює м’язи. Після вакуумного масажу проходять набряки і застійні явища, такі як целюліт. Антицелюлітний вакуумний масаж допомагає при целюліті другого і третього ступеня. Целюлітні відкладення просто руйнуються під дією вакууму, жировий прошарок зменшується, а разом з нею йде і зайва вага.

Лікарі рекомендують проходити повний курс вакуумного масажу. Через декілька процедур контури тіла помітно вирівнюються, поліпшується колір обличчя, і це відбувається не тільки через те, що вакуумний масаж стимулює кровообіг. Дослідження показують, що вакуум впливає навіть на вироблення колагену в шкірі, яка стає пружною, посвіжілою. На ділянках в’ялої шкіри вакуумний масаж справляє ефект ліфтингу.

Для виконання антицелюлітних програм жінкам рекомендується доповнювати тренування використанням домашньої масажної апаратурою. Ці моделі дозволяють виконувати ефективний вакуумний лімфодренажний і розігріваючий масаж. Вакуумний пульсуючий масаж видаляє набряки, розгладжує і підтягує шкіру, зменшує прояви целюліту, покращує тонус шкіри, зменшує жирові відкладення, виводить з організму токсини і шлаки. Можливість регулювати інтенсивність всмоктування і частоту вакуумної пульсації дозволяє уникнути появи синців і хворобливих відчуттів, характерних для простого механічного або «гарячого» банкового масажу.

За статистикою більше ніж у 90% жінок у тій чи іншій мірі спостерігаються прояви целюліту. Ваккумних масаж сприяє поліпшенню лімфотоку, виведенню токсинів і кровопостачання, зняттю  стресів і нервової втоми. Під впливом вакуумного масажу поліпшуються трофіка тканин  і периферичний кровообіг, прискорюється потік крові, нормалізується тонус м’язів. Відзначається терапевтична ефективність вакуумного масажу при захворюваннях м’язів, периферичних нервів, венозної і лімфатичної судинної недостатності.

Відзначається висока клінічна ефективність методу при такій патології як целюліт і надмірна вага. Між двома роликовими насадками з допомогою потужного вакууму втягується шкіра проблемних зон. І захоплюється настільки, що сполучна тканина (свого роду капсула), в якій знаходяться жирові клітини, розривається.

Розбитий вакуумом жир стає більш мобільним і виводиться через лімфатичну систему. За рахунок лімфодренажного ефекту вдається усунути набряк, за рахунок активації ліполізу в жировій тканині – зменшити обсяг і знизити масу тіла, за рахунок посилення поздовжнього росту колагену і еластину – поліпшити еластичність, тонус і текстуру шкіри, за рахунок активації трофіки тканин – зменшити явища фіброзу. Апарат створює так звану “пульсову хвилю” (шкірно-м’язова складка), що перекочується за допомогою головки вперед і назад, вбік або по діагоналі.

Основними ефектами при використанні даного методу є: поліпшення мікроциркуляції; посилення лімфовідтоку; активація метаболізму; посилення оксигенації тканин, і, як результат, поліпшення трофіки шкіри і підлеглих тканин; активація фібробластів, і, як наслідок, посилення поздовжнього росту колагену і еластину в дермі; прискорення процесу ліполізу; імуномодулюючий ефект; седативний ефект (розслабляючий); аналгетичний ефект.

Вакуумний масаж ефективний при реабілітації після переломів кісток, забитих місць і розтягнення зв’язок м’язів і сухожиль, після тривалих і важких фізичних навантажень, що дозволяє рекомендувати цю процедуру спортсменам. Незамінний цей метод і для швидкого відновлення після таких косметичних операцій, як пластика живота і ліпосакція.

Жезатон Ваку – перший антицелюлітний масажер для домашнього використання, який ефективно впливає на всі ділянки вашого тіла і обличчя. Процедури з даним апаратом Жезатон Вику дозволяють позбавитися від набряків і значно зменшити целюліт, покращити тонус і пружність шкіри, прибрати зайвий жировий прошарок і зробити тіло більш струнким, поліпшити роботу лімфодренажної системи. Ефективність даної процедури значно зростає при застосуванні відповідних антицелюлітних кремів і ефірних масел .

Антицелюлітний масажер Жезтон Ваку може використовуватися як в домашніх умовах так і професіоналами в салоні. При переміщенні масажної насадки Ваку по поверхні шкіри здійснюється могутня дія на м’язову, підшкірно-жирову і шкірні тканини, поліпшується кровообіг і лімфодренаж, а в результаті – нормалізуються обмінні процеси в організмі людини, зменшується жировий прошарок, целюліт і набряки.

В основі принципу роботи вакуумного массажера VACU лежить теорія рефлекторного баночного масажу, заснована на якнайдавніших традиціях і активно використовувана сучасними фахівцями. Класичний баночний масаж базується на уявленні про те, що вся поверхня тіла розділена на рефлексогенні зони, тісно пов’язані з функцією відповідних внутрішніх органів. Вакуум, що створюється всередині банки, не тільки дратує шкірні рецептори, впливає на акупунктурні точки і активно стимулює кровообіг і лімфодренаж в місці дії, а й стимулює функції відповідних органів. Таким чином, при переміщенні масажної насадки апарату VACU по поверхні шкіри здійснюється могутня дія на м’язову, підшкірно-жирову і шкірні тканини, поліпшуються кровообіг і лімфообіг і, в результаті, нормалізуються обмінні процеси і температурний баланс в тканинах.

Принцип дії пропонованого Вашій увазі апарату значно відрізняється від масажерів, представлених на ринку. Унікальність апарату VACU полягає в делікатному і безпечному впливі на Ваше обличчя і тіло. Конструкція апарату забезпечує м’яке тренування м’язів, поліпшення кровообігу і лімфообіг за допомогою вакуумної терапії з одночасним очищенням поверхні шкіри.

Для проведення очищення шкіри використовуйте апарат разом з очищаючим кремом або лосьйоном. При проведенні масажу грудей також досягається ефект її збільшення за рахунок поліпшення кровопостачання та усунення застійних явищ. Вакуумний масаж надає позитивний вплив на нервову систему, викликає релаксацію і значно підвищує ефективність терапевтичного масажу та голкорефлексотерапії.

Ефективність вакуумного масажу:

Процедури для обличчя:
* Регенерація та стимуляція шкіри
* Вирівнювання кольору шкіри
* Усунення набряків
* Поліпшення циркуляції лімфи і крові
* Підвищення метаболізму в тканинах

Процедури для тіла

* Поліпшення метаболізму в шкірі, рівномірний розподіл зайвої рідини
* Лімфодренажна стимуляція  і виведення токсинів
* Поліпшення форми тіла і тонусу м’язів
* Релаксація
* Процедури, яка допомагає поліпшит самопочуття
* Зняття болю
* Нормалізація м’язового тонусу.

Показання для проведення процедур вакуумного масажу:
* Целюліт
* Надмірна вага
* Ущільнення сполучної тканини
* Інтенсивне фізичне навантаження
* Реабілітаційний період після пластичних операцій
* Синдром хронічної втоми
* Наявність стрий після пологів і вагітності

Антицелюлітна процедура
Целюліт – поразка підшкірно-жирової клітковини, яке характеризується наявністю застою рідин і розвитком фіброзних ущільнень. У результаті цього з’являються характерні ознаки целюліту (набряклість, “апельсинова шкірка”, мікро і макроузелкі, болючість). Причинами виникнення целюліта є незбалансоване харчування, відсутність фізичного навантаження, дисфункція залоз внутрішньої секреції, порушення обміну речовин.

Антистресова процедура
Релаксація і зняття м’язового спазму допомогою щадного масажу – основні цілі процедури. Проведення програми рекомендується пацієнтам з перевтомою, синдромом хронічної втоми та підвищеної нервової збудливістю. Поєднуйте цей вид впливу з лікувальними антистресовими маслами, аромотерапією, які дозволять Вам добитися максимального результату.

Вакуумний масаж обличчя і шиї
М’який ритмічний вакуумний масаж активізує кровообіг шкіри обличчя і стимулює лімфооток по лімфатичних судинах, що при регулярному проведенні процедури зменшує набряклість, знімає м’язовий спазм, розгладжує зморшки, активізує обмін речовин і виведення токсинів.

Головний секрет вакуумного масажу - ефект мобілізації. Вакуумний масаж змушує організм задіяти біологічно активні речовини, які циркулюють в крові та клітинах, і направити їх на самозцілення. Сеанси вакуумного масажу позначаться не тільки на шкірі, а й на всьому організмі, наприклад, проходять болі в м’язах і піднімається настрій. І навіть якщо вас не турбують ні целюліт, ні зайва вага, пройдіть курс вакуумного масажу, щоб відновити свої сили.

При подготовке невесты до свадьбы нужно правильно выбрать салон красоты Харьков. Список лучших салонов вы найдете в интернет каталоге “Свадьба”. Салоны красоты Харьков сделают с невесты настоящую красавицу!

Залишити коментар