Догляд за шкірою обличчя в домашніх умовах після 25 років

Догляд за шкірою обличчя

Кожна жінка, перш за все, повинна залишатися жінкою: красивою, чарівно, милою і, головне, доглянутою. Вона повинна щодня знаходити час для роботи над собою. Не обов’язково ходити по дорогих салонах краси, спа-центрах, соляріях, тим більше, що більшості це недоступно, достатньо знати основні правила догляду за шкірою в домашніх умовах, і докласти максимум зусиль і сили волі. Догляд за шкірою повинен здійснюватися вже в молодому віці, тому мамам необхідно розповісти своїй дочці про те, що вже з юності її шкіра потребує щоденного очищення, тонізування та живлення. Сучасна косметологія надає нам можливість підбирати саме ті засоби по догляду за шкірою обличчя, які будуть корисні нашому типу шкіри. Особливо ретельно слід доглядати за шкірою, починаючи з 25 років.

Яким повинен бути догляд за шкірою обличчя

Догляд за шкірою обличчя в домашніх умовах після 25 років – це не тільки зобов’язує, але й приємне заняття. Адже доглядаючи за собою в домашніх умовах самостійно, ми стаємо красивішими, а значить, впевненішими у собі. Краса, часом, не дається нам від природи, але купується за допомогою догляду за собою, зокрема, за своєю шкірою.
Велике значення потрібно надати систематичному і регулярному щоденному догляду за шкірою обличчя, шиї, рук і всього тіла, що включає ретельне очищення шкіри від пилу і декоративної косметики, видалення частинок життєдіяльності шкіри. Потрібно створити оптимальні умови для всіх її життєво важливих функцій – дихальної, видільної, чутливої, захисної, та інших. Слід приділяти велику увагу живленню і зволоженню шкіри.

Догляд за шкірою обличчя
Догляд за шкірою обличчя

Очищення шкіри – це, одне з найнеобхідніших умов щоденного гігієнічного догляду за нею. Найпростіший і розповсюджений спосіб очищення шкіри – це умивання водою і засобом для вмивання, відповідним за своїм складом для вашого типу шкіри. З огляду на здатність рогового шару до набухання під дією води, бажано пом’якшувати шкіру кремами або маслами до вмивання і після. Користуватися милом, також рекомендується як можна менше, навіть туалетним або мильним кремом, так як вони сушать шкіру. Увечері для очищення шкіри потрібно використовувати рідкі креми, лосьйони, гелі та інше. Сприятливо впливає на шкіру короткочасний вплив холодної води, зокрема, контрастне вмивання. Воно допомагає поліпшити кровообіг, а також сприяє нормалізації діяльності сальних залоз. Шкіра стає більш стійкою до зовнішніх впливів. Холодна вода перешкоджає її раннього в’янення, тонізує, звужує пори. Застосовувати холодну воду ввечері перед сном, не слід.
Тривалий і частий вплив теплових процедур викликає зниження пружності м’яких тканин. Від систематичного вмивання теплою або гарячою водою шкіра в’яне, пори розширюються, підвищується жирність жирної шкіри і сухість сухої. Тому краще за все для вмивання використовувати таку воду, яка і не холодна, але й не тепла – прохолодна. Після очищення шкіри необхідно пом’якшити, зволожити. У домашніх умовах застосовуються пом’якшувальні креми, косметичні маски, лосьйони, рослинні масла, масляні компреси, які здатні збагатити шкіру всіма, необхідними для неї, вітамінами та поживними речовинами. Зараз можна придбати будь-який косметичний засіб у магазині або в аптеці. Пом’якшувальну дію на шкіру надають профілактичний або гігієнічний лікувальний масаж обличчя, шиї. Такі масажі бажано проводити у фахівця, щоб не нашкодити своїй зовнішності. Шкіра здатна сприймати крем тільки в мінімальній кількості. За одну косметичну процедуру вона може поглинути не більше 0,75 г жиру. Якщо нанести крем у великій кількості (особливо на ніч), то це може викликати негативний результат, привести до появи роздратування і прищів. Вранці необхідно наносити крем на вологу (після умивання водою) шкіру, надлишки вологи та крему необхідно зняти рушником або серветкою. Увечері, після очищення шкіри лосьйоном, крем потрібно наносити ватним тампоном, змоченим в настої трав, сольовому розчині або воді. Будь-які пом’якшувальні креми, особливо в якійсь мірі захищають шкіру від вітру, сонячних променів, холодного чи вологого повітря та іншого. Але також існують спеціальні захисні креми. Речовини, що входять до їх складу, відіграють роль світлофільтрів. Захисні засоби слід наносити на шкіру тонким шаром і трохи припудрювати пудрою, щоб створити захисну плівку. Щоб не розтягувати шкіру обличчя і шиї, всі креми, маски і очищуючі засоби потрібно наносити тільки по шкірних масажних лініях, тобто лініях найменшого розтягування.

Косметичні маски для догляду за шкірою

Два-три рази на тиждень на шкіру обличчя, особливо після 25 років, потрібно накладати косметичні маски, які можна приготувати самим в домашніх умовах. Наприклад:

Маски для догляду за шкірою
Маски для догляду за шкірою

Яєчна маска. Жовток змішати з чайною ложкою евкаліпта або шипшини, додати по 10 крапель вітамінів А і Е (жирового концентрату), 1 / 2 чайної ложки меду. Нанесіть маску на 20 хвилин. Змийте теплою, а потім холодною водою. Для старіючої шкіри дуже корисна маска з теплого картопляного пюре або напареного на 8-10 годин геркулесу.

Маски наносяться товстим шаром і викликають прогрівання шкіри, подразнення нервових закінчень, забезпечують живлення.

Один-два рази на тиждень робіть контрастні компреси. Закінчуйте процедуру холодною водою або протиранням льодом. На вологу шкіру нанесіть крем.
Крем необхідно наносити на обличчя також перед загальною гімнастикою, перед ванною, лазнею, душем, перед будь-якими домашніми справами, перед сушінням волосся феном.
Профілактичний догляд за шкірою обличчя після 25 років не вимагає великої затрати часу. Досить 5-10 хвилин вранці і ввечері. Зробіть так, щоб рекомендовані нескладні процедури стали для вас звичкою і необхідністю.

Залишити коментар