Народний засіб очищення шкіри

Очищення обличчя

Глобальною проблемою для багатьох жінок є саме очищення шкіри. Мало хто знає, що прищі і чорні цяточки на обличчі – це прояв роботи внутрішніх органів. Таким чином, обличчя буде чистим і красивим в тому випадку, якщо ваш внутрішній світ знаходитися в ідеальному контрасті.

Очищення організму для очищення шкіри обличчя

Якщо ви вирішили зробити своє обличчя чистим і шикарним, не поспішайте відвідувати косметолога. У першу чергу усвідомте, що проблема шкіри знаходитися у вас всередині. Таким чином, ви зможете спочатку, в домашніх умовах, за допомогою народної медицини, очистити свій організм від шлаків, які спочатку негативно позначаються на вашій шкірі обличчі і тіла.

Для ідеального очищення обличчя вам в першу чергу слід унормувати ваш раціон. Виключіть все смажене, занадто солоне, копчене, а найголовніше відмовтеся від напівфабрикатів. У період очищення краще всього споживати або вівсяну кашу, або якісні мюслі.

Процес очищення організму триватиме сім днів, постарайтеся утриматися, і не збитися з ритму. Таке очищення дозволить вам не тільки зробити позитивний вплив на шкіру обличчя і тіла, а й позбутися кількох зайвих кілограмів.

У перший і другий день споживаємо тільки кашу або мюслі без масла і солі, а також п’ємо відвар крушини (одна столова ложка на склянку води, в день не більше двох стаканів). Відвар крушини дозволить вам швидко очистити кишечник і позбутися від шлаків які накопичилися в організмі.

Третій і четвертий день відмовляємося від каші, в день можна з’їсти не більше двох апельсинів, і п’ємо відвар кореня аіра (чайна ложка трави на 250 мл води, такий відвар споживаємо не більше двох стаканів на день). Даний відвар дуже позитивно позначається на процесі обміну речовин.

Решту днів харчуємося кашею і п’ємо відвар ромашки (столова ложка на півлітра води). Таке очищення дозволить вам отримати шкіру, про яку ви могли тільки мріяти.

Залишити коментар