Home »

Запитай у косметолога

косметолог

Наталя Головчак – молодий косметолог-візажист.

Косметологія (косметика + грец. logos вчення, наука) – це галузь медицини, що вивчає характер та механізми виникнення косметичних дефектів і розробляє способи їх усунення, маскування й профілактики.

У наш час терміном “косметологія” позначають комплекс заходів, які включають в себе вивчення та вдосконалення методів діагностики, профілактики та лікування захворювань шкіри, корекції набутих або вроджених косметичних вад тіла, голови і обличчя, усунення естетичних проблем шкіри.

Мета косметології – здоров’я людини, його гармонійний розвиток. Все, що служить здоров’ю, покращує настрій людини, підвищує життєвий тонус, працездатність, має бути використане для цілей косметології. І найголовніший орган, з чого починається косметологія, – це шкіра, краса і здоров’я якої є її основним завданням.

Якщо вас цікавить  моделювання фігури, методи лікування проблемної шкіри та інші косметичні процедури – задайте питання косметологу-візажисту та отримайте кваліфіковану відповідь.

Для того, щоб отримати цінну пораду слід задати питання в формі для коментарів, яка знаходиться нижче, і по мірі можливості ми вам відповімо.

Якщо вас цікавить більш детальна інформація або запис на процедуру – звертайтесь особисто! vkontakte.ru/id25577673

 

{ 403 comments… читати їх нижче або додати один }

Таня

доброго дня,в мене на обличчі підшкірні прищики та почервоніння у вигляді дрібних плямок(плямки від прищів теж лишаються) підкажіть будь ласка як лікувати та що робити,дякую.

маряна

Писля видавлювання вугра на носи,залишилачь червона пляма ,таке враження що триснули капеляри.пидскажить що можна з цим зробити,ця пляма не зникаэ а лишень збильшуэться

Іра

В мене комбінований тип шкіри, жирна Т зона, і пористе майже все обдиччя, 2 роки користувалася мері кей , зараз не користуюся, мені здається, що моє обличчя вкрилося “пушком” як у дитини. Це норма чи відхилення? Що порадете?

Залишити коментар