Плоский живіт за тиждень! Поради для схуднути

Плоский живіт за тиждень

Напевно кожна жінка хотіла б мати плоский живіт. Однак для багатьох це залишається лише недосяжною мрією. Завдяки порадам і рекомендаціям, представленим у цій статті, кожна жінка зможе втілити свою мрію в життя! Сайт представляє вам одну з найефективніших методик позбавлення від жирових відкладень в області живота і талії. Результат – плоский живіт за тиждень!

Стати володаркою плоского живота за тиждень цілком реально, якщо поєднувати суворо дієту з фізичними вправами, яке періодично проводиться очищенням кишечника.

Плоский живіт за тиждень – дієта

Головне завдання дієти для плоского живота – правильно налаштувати роботу травної системи і позбутися від жирових відкладень в області талії.

Як кажуть, краса потребує жертв. Без жертв не обійтися і в справі корекції живота. Само собою, слід виключити з раціону солодку і жирну їжу. Доведеться повністю відмовитися від вживання алкоголю і куріння сигарет, інакше, обмін речовин нормалізувати не вдасться. Більш того, алкогольні напої, рубають на корені позитивний ефект дієти для плоского живота. Особливою шкідливістю відрізняється пиво – воно приносить в організм велику кількість жіночих гормонів, надлишок яких наочним чином відображається на талії.

Якщо ви не бажаєте садити себе на жорсткі дієти для того, щоб зробити свій живіт пласким за один тиждень, то мабуть вам зможе допомогти волокниста їжа. Вживання продуктів, багатих на клітковину притупляє відчуття голоду, при цьому не викликаючи яких-небудь негативних наслідків, з рідні запорів або метеоризму. В основу дієтичного раціону для плоского живота слід покласти злакові та овочеві продукти, багаті клітковиною: гречка, огірки, кабачки, коричневий рис, петрушка, селера, морська капуста, яблука, бобові. Тобто, основними стравами повинні бути каші з круп і овочеві салати. В якості заправки для каш і салатів підійдуть оливкове або рослинне масло. Але не в якому разі не застосовуйте сметану, або чого гірше – майонез!

Зрозуміло, дієта для плоского живота за тиждень повинна включати в себе фрукти. Чим більше фруктів, тим краще. А краще за все, їсти наші вітчизняні яблука і груші, а з імпортних – апельсин і грейпфрут.

Плоский живіт за тиждень – їжте часто, але малими порціям

Пам’ятайте, що дієтичне харчування не виключає вживання білкової їжі. Тому хоча б кілька разів на тиждень подавайте на стіл хороший відварений шматок риби в поєднанні з овочевим гарніром, один раз на тиждень нежирне м’ясо курки, і два яєчні білки на вечерю.

Ще в дієті для плоского живота за тиждень, дієтологи рекомендують насіння і горіхи – в них містяться рослинний білок і незамінні масла. Проте їх надмірне вживання дає навантаження на нирки, тому оптимально з’їдати в день по 50 грам цих продуктів.

Важливим фактором дієти для плоского живота за тиждень, є вода. Якщо не досить випивати води, то в організмі будуть повільно протікати обмінні процеси. Щоб прискорити обмін речовин, в дієту включають питво талої води, яка обумовлює спалювання жирових відкладень і очищення лімфи. Готується тала вода дуже просто. Для цього в пластмасову тару налийте 1 л води і залиште заморожуватися в морозильній камері. На наступний день дайте воді відтанути, після чого пийте по 2 – 3 глотка на прийом протягом дня.

Плоский живіт за тиждень – вправи

Щоб живіт був плоский, а талія тонка одних дієт недостатньо. Дієти потрібно поєднувати з вправами для живота, інакше чекати результату доведеться довго. А якщо ж ви не бажаєте витрачати в очікуваннях цілу вічність, значить доведеться неабияк попітніти. Існує один чудовий комплекс вправ для плоского живота, завдяки якому можна досить швидко домогтися видимих ​​результатів. І по закінченню тижня-двох ви нарешті отримаєте свій плоский живіт. Але досить дивитися в майбутнє, прийшов час діяти. Отже, читаємо і застосовуємо на практиці.

Для початку давайте ознайомимося з трьома найважливішими правилами:

1. починати тренування потрібно за 2 години після прийому їжі, і ні в якому разі не натще!

2 . На тренування одягайте зручний, вільний одяг.

3.  Будьте терплячі і наполегливі.

Тепер, мабуть, ви готові приступити до виконання вправ для плоского живота:

Вправа 1. підняття корпусу.

Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах перпендикулярно тулубу. Зігніть ноги під прямим кутом по відношенню до тулуба. Також можна гомілки покласти на який-небудь високий предмет. Руки закладіть за голову, або витягнете вздовж тулуба. Потім починайте піднімати корпус від підлоги, намагаючись забезпечити м’язам преса максимальне навантаження. На перших парах досить 3-х підходів по 10 підйомів тулуба, а потім поступово збільште кількість підходів до 6, а число підйомів до 35 разів. Між підходами повинна бути хвилинна пауза.

Вправа 2. торкання п’яти.

Встаньте на зігнуті в колінах ноги, і спробуйте з цього положення опуститися на спину. Потім починайте піднімати тулуб, при цьому, поперемінно торкаючись лівою рукою лівої п’яти, а правою рукою – правої. Новачкам вистачить 3 підходів по 8 разів на кожну сторону.

Вправа 3. втягування живота.

Стати на карачки: під час видиху постарайтеся максимально втягнути живіт і утримуйте його втягнутим 4 секунд (в ідеалі 7 секунд), потім повільно зробіть глибокий вдих наповнивши легені до відмови, при цьому, також поступово відпускаючи живіт. І знову зробіть видих з втягуванням живота. Всього необхідно зробити від 3 до 6 підходів, по 4 – 7 повторень.

Вправа 4. заняття з обручем.

Щоб добитися плоского живота, приділяйте обертанню обруча не менше 20 хвилин в день.

Вправа 5. “Віяло”.

Лягайте на спину, руки покладіть вздовж тіла долонями вниз. Витягніть ноги вгору під прямим кутом по відношенню до тулуба. Потім поперемінно з цього положення переведіть ноги на підлогу вліво, потім, повернувши їх у вихідне положення, переведіть вправо. Ваше завдання – зробити 100 таких рухів “віяла” за 1 підхід. Дана вправа ефективно усуває так звані “вуха” на талії.

Плоский живіт за тиждень – очищення кишечника

Поряд із заняттями спортом та дотриманням дієти, необхідно проводити очищення кишечника від накопичених в ньому шлаків і токсинів. Очищення кишечника проводиться за допомогою всім нам знайомої з дитинства клізми. Якщо дійсно хочете позбутися від живота, доведеться відкинути всі забобони, і приступити до виконання цієї, нехай не зовсім приємної, але корисної процедури.

Для цього вам буде потрібна звичайна, на 1,5 – 2 л клізма. Робоча рідина – 1,5 л води і чайна ложка солі (без гірки). робити клізми потрібно через кожні 1 – 2 дні протягом одного-двох тижнів. І так, завдяки даній нехитрій процедурі ви не тільки втратите у вазі, але і в обсязі вашого живота.

Плоский живіт за тиждень – додаткові поради

Щоб стати гордою власницею плоского живота за тиждень, навчіться розслаблятися. Вченими було з’ясовано, що стресові ситуації сприяють нарощуванню жирового прошарку в області талії і живота. Це можна пояснити тим, що під час отримання стресу, починається активна витрата енергії організмом, яку він синтезує з жирових відкладень. Звідси випливає що, чим частіше і довше організм перебуває в стресі, тим більше потребує такі ось джерелах енергії, як жир в районах талії, живота, стегон та інших місць. Інтернет пропонує величезну кількість інформації, на тему як заспокоїти нерви, зняти стрес, підняти настрій, і т. п. таким чином, будуть і нерви цілі, і живіт плоским!

Залишити коментар