6 вправ для плоского живота

вправи для плоского живота

Щоб підтягти живіт до літнього сезону, потрібно братися за справу вже зараз. Почни з цього ефективного комплексу вправ для живота. Регулярні тренування по 2-3 рази на тиждень забезпечать тобі видимий результат!

1 (а)

(А) Ляж на фітбол, ноги зігнуті під кутом 90 градусів, руки випрямлені назад.

(В) Напруж живіт і припіднімся

1 (б)

(С) Стисни праву руку в кулак і піднеси до плеча, а ліву випрями вперед по діагоналі. Подайся тулубом вперед. Повтори з іншою рукою. Виконай вправу в 3 підходи по 10 разів.

2

(А) Ляж на фітбол, ноги зігнуті під кутом 90 градусів. Випрями руки вгору, утримуючи 2-3-кілограмовий м’яч.

(В) Нахилися вправо, тримаючи м’яч в тому ж положенні. Вернись в попередню позицію і нахилися в ліву сторону. Виконай вправу в 3 підходи по 10 разів.

3

(А) Стань рівно, ноги ширше плечей. Утримуй м’яч двома руками над головою.

(В) Повернись вправо і присядь, перемістивши руки з м’ячем вниз по діагоналі. Вернись в попереднє положення. Виконай вправу в 3 підходи по 12 разів.

4

Ляж на правий бік, права нога зігнута. Поклади праву долоню на підлогу, а ліву випрями вздовж тіла. Підніми ліву ногу, затримайся на 30 секунд, опусти і повтори з іншого боку. Виконай вправу по 3 рази на кожному боці.

5

Ляж на правий бік, ноги разом, права рука випрямлена на підлозі. Синхронно підніми вгору ноги і праву руку, утримуючи рівновагу лівою рукою. Затримайся на 1 рахунок і опустися. Виконай вправу для зменшення живота в 3 підходи по 10 разів.

6

Ляж на спину, руки випрямлені вздовж тіла, ноги зігнуті під кутом 90 градусів. Повільно опусти ступні вниз, не торкаючись до підлоги. Вернись в початкове положення. Виконай вправу для пресу живота в 3 підходи по 15 разів.

Залишити коментар