8 вправ для плоского живота

Вправи для плоского живота

Вісім вправ для живота від тренерів олімпійських чемпіонів – це вам не жарт! Виконуйте цей комплекс три дні на тиждень протягом півтора місяців, а потім відправляйтеся до дзеркала: ви побачите в ньому живіт спортсменки.

Вправа для плоского живота №1
Домашня поперечина – не найпопулярніша штука, проте, якщо вона у вас є, не пропустіть можливість як слід зайнятися своїм пресом. Візьміться за перекладину так, щоб руки знаходилися на ширині ваших плечей. Носки випрямлені. Повільно піднімайте прямі ноги, поки вони не приймуть положення, паралельне підлозі. Повільно відпустіть ноги. Повторіть вправу не менше 6 разів. Якщо перебуваєте в хорошій формі – спробуйте дотягнутися ногами до перекладини.

Вправа для плоского живота №2
Візьміть у руки дві 3-кілограмові гантелі і, лежачи на спині, підніміть їх вгору. Повільно піднімайте ноги, поки вони не стануть перпендикулярні підлозі. Тримаючи їх у такому положенні, підніміть свій тулуб, намагаючись торкнутися гантелями носків. Навряд чи у вас це вийде зробити з першого разу, проте після декількох тренувань ви досягнете результату!

Вправа для плоского живота №3
Початкове положення – лежачи на животі, з витягнутими вперед руками (на ширині плечей) і прямими ногами. Підніміть голову від підлоги і подивіться вперед. Потім підніміть ноги і залишайтеся в такому положенні не менше 20 секунд. Після цього опустіть ноги і підніміть вгору руки, залишаючись у цьому положенні також не менше 20 секунд. І, нарешті, одночасно підніміть вгору праву руку і ліву ногу і зробіть 15 хороших махів, змінюючи черговість рук і ніг.

Вправа для плоского живота №4
Лежачи на спині з руками, витягнутими вздовж тіла, підніміть прямі ноги на 8-10 см від підлоги. Починаючи піднімати торс, одночасно підніміть вгору зігнуту в лікті ліву руку, а також тягніть до грудей своє праве коліно. Поверніться в початкове положення, тримаючи ноги піднятими над підлогою. Повторіть вправу 20 разів.

Вправа для плоского живота №5
Лежачи на спині, розкиньте прямі руки в сторони – на рівні плечей. Потім підніміть ноги, щоб вони стали перпендикулярні підлозі. Повільно опускайте ноги вліво (спина не повинна відриватися від підлоги!) – Так, щоб ступні ніг на підлозі в підсумку опинилися в парі десятків сантиметрів від вашої лівої руки. Після цього поверніть ноги в початкове положення. Повторіть вправу, опускаючи ноги на цей раз вправо. Зробіть 15 повторень.

Вправа для плоского живота №6
Візьміть диск від штанги або гантель вагою від 3 до 5 кг (залежно від вашої підготовки). Стоячи на підлозі, тримайте диск прямо перед собою – в зігнуті в ліктях руках. Зробіть правою ногою випад – так, щоб праве стегно стало паралельно підлозі. Одночасно поверніть верхню частину тулуба на 90 градусів вправо. Зробивши поворот, підніміться на ноги, повернувшись у початкову позицію. Повторіть вправу, роблячи випад на цей раз лівою ногою. Зробіть 10 повторень.

Вправа для плоского живота №7
Візьміть 3-кілограмову перекладину (замість нього можна використати гантелі) і ляжте на лаву, зігнувши ноги в колінах. Випрямлені і підняті вгору руки повинні знаходитися на ширині ваших плечей. Не згинаючи ліктів, підніміть верхню частину тулуба від лавки, одночасно намагаючись тягнути руки з поперечиною до стелі. Поверніться в початкове положення. Повторіть вправу 15 разів.

Вправа для плоского живота №8
Візьміть 2-кілограмовий медичний м’яч і, тримаючи його на рівні грудей, розставте ноги трохи ширше ширини плечей. Зігнувши ноги в колінах, злегка сядьте і торкніться м’ячем лівої ноги. Потім швидко підніміться і, розвертаючись вправо, киньте м’яч партнеру – так, щоб ваші руки під час кидка знаходилися на рівні плечей. Повторіть вправу 10 разів з кожної сторони.

Сделать жизнь еще приятнее и легче поможет тестомес цена и качество которого приятно Вас удивит.

Залишити коментар