Як швидко зменшити живіт і боки, поради та вправи

Комплекс вправ для зменшення живота та боків

Якщо ви стурбовані станом вашого живота і боків, тобто на них з’явилися жирові відкладення, то варто звернути увагу на вашу дієту і комплекс спеціальних вправ. Дієта повинна містити зелені та червоні овочі. Слідкуйте, щоб в овочах не утримувався крохмаль. Так само добре буде вживати в їжу солодку картоплю і неочищений рис, щоб заповнити недолік вуглеводу. Варто зупинити свій вибір на м’ясі птиці та рибі, не варто вживати жирне м’ясо. З фруктами варто бути обережніше, так як цукор, що міститься в них, може перешкодити вашій меті. Не варто зовсім від них відмовлятися. Просто вживайте їх тільки до полудня і не більше однієї штуки на день. Дізнайтеся, як швидко зменшити живіт і боки.

Вправи допоможуть вам прибрати накопичився зайвий жир з проблемних ділянок шкіри. Не варто робити їх через силу. Краще зробити стільки, скільки зможете, а на наступний день трохи збільшите кількість повторень.

Вправи для виконання лежачи

Перша вправа - ляжте на підлогу, на спину.Ноги, зігнувши коліна, також поставте на підлогу .Дві руки повинні лежати уздовж тіла. Почніть вправу вправу, згинаючи тіло так, щоб рукою торкнутися п’яти. Це схоже на звичайні нахили, тільки лежачи. Вправа виконується так, щоб по черзі торкатися руками п’ят ніг.

Друга вправа - положення на підлозі залишається тим же.Руки прибираємо за голову. Напружуючи прес, піднімайте так, щоб лівий лікоть торкнувся правого коліна. Повертайтеся в початкове положення і повторюйте рух для іншої пари – правий лікоть – ліве коліно. Вправа виконується повільно.

Третя вправа – положення на підлозі не міняємо. Напружуйте прес, одночасно повертаючи корпус як би намагаючись торкнутися правим ліктем лівого коліна. Ноги не відривайте від підлоги. Повертайтеся в початкове положення лежачи і повторіть вправу для іншої сторони.

Четверта вправа – ляжте на правий бік, зігнувши колена. Ноги повинні бути разом. Ліву руку покладіть на ліве вухо. Підніміть верхню частину тулуба від підлоги максимально високо. Слідкуйте за тим, щоб косі м’язи тіла максимально напружувались. Повторіть вправу для іншої сторони.

П’ята вправа – положення тіла залишається тим самим. Праву руку розмістіть так, як вам зручно, а ліву – за голову. Піднімайте верхню частину тіла і ліву ногу вгору, а потім повторіть для іншої сторони.

Шоста вправа – ляжте на гімнастичну лаву, ноги повинні знаходитися зверху. Положіть ліву руку до лівого вуха, а праву – до правого. Піднімайте верхню частину тіла так, щоб торкнутися правим ліктем лівого коліна. Вправу виконуйте повільно і продовжуйте до тих пір, поки лікоть і коліно не стикнуться. Потім поверніться у вихідне положення і повторіть вправу для іншої сторони вашого тіла.

Наступна вправа для боків виконується сидячи – сядьте на підлогу і візьміть у руки вантаж. Відкиньтеся трохи назад і підніміть ноги від підлоги.  Повертайте верхню частину тіла таким чином, щоб вантаж торкався підлоги з обох сторін від вас.

Наступна вправа виконується стоячи. Візьміть легку штангу. Положіть її на плечі і шию так, щоб вона перебувала паралельно підлозі. Потім встаньте прямо, ноги поставте на ширину плечей і нахиліться убік. Вправа робиться повільно. Поверніться у вихідне положення й повторите для іншої сторони.

Якщо у вас є можливість займатися на турніку, то виконуйте наступну вправу. Повисніть на турніку. Піднімайте ноги до грудей, згинаючи коліна і обертаючи тіло. Робіть вправу повільно і піднімайте коліна максимально високо. Обертати тілом необхідно одночасно з підняттям колін. Не забувайте про це. І пам’ятайте, що кількість повторень встановлюєте ви собі самі в міру своїх сил. За допомогою цих легких вправ і наших рекомендацій, ви дізналися, як швидко зменшити живіт і боки. Бажаємо вам швидко схуднути і залишатися завжди у формі!

Залишити коментар