Вправи для зменшення талії та схуднення

вправи для схуднення

Вправи, які наведені нижче допоможуть не тільки зменшити талію та схуднути але й прибрати зайвий жирок який осів на ваших боках, а також зміцнити поперек. Звісно, великий успіх принесе регулярність вправ та точність виконання. Вправи слід виконувати на пустий шлунок, або не раніше ніж через дві години після їжі. Для того, щоб в вас був стимул займатися набагато довше ніж тиждень , пообіцяйте собі щось приємне (тільки не солодощі) після того як будуть видні результати.  Жінока талії не має перевищувати 80 см, це шкідливо для її здоров’я, тому перед початком тренувань заміряйте талію на рівні пупка.

Для досягнення кращих результатів постарайтесь виконувати вправи для талії повільно, без ривків, не допомагаючи собі руками. А також під час виконання вправ не затримуйте дихання та не робіть вправи через силу, це також дуже шкідливо.

Ну що ж, тепер можна перейти і до самих вправ.

Вправа 1
Лежачи на спині зігніть ноги в колінах а ступні поставте на підлогу. Направте ніс в стелю, дихайте глибше. Відірвіть голову і тулуб від підлоги і затримайтесь в такому положенні скільки буде сил, а потім повільно опустіться назад. Також можна виконувати динамічний варіант вправи піднімаючись і опускаючись до 50 раз без затримки в позі.

Вправа 2
Лежачи на підлозі, ноги зігніть в колінах і злегка роставте. З силою “втисніть” спину в підлогу. Вхопіться долонями за внутрішню сторону стегон, і відштовхніть їх від себе. Піднімаючи голову вперед, відривайте плечі від підлоги. При цьому стежте, щоб частина хребта – від лопаток вниз – щільно прилягала до підлоги. У цьому положенні переведіть верхню частину тіла назад на 10-15 см. Рухи повинні бути вільними і повільними. Голова весь час спрямована вгору. Зробіть це три рази і відпочиньте в позиції лежачи. Повторіть вправу.

Вправа 3
Лежачи на підлозі, підніміть обидві ноги на 10-15 см над підлогою. Відірвіть плечі й голову, направляючи перпендикулярно стелі випрямлену ногу. Якщо зумієте, тримайте ногу вертикально без допомоги рук. Реки витягніть перед собою , як ніби хочете, щоб вони були на кілька сантиметрів довше. Не забувайте, що нижня частина спини і сідниці повинні щільно прилягати до підлоги.

Вправа 4
Знову в цій же позиції лежачи піднімайте обидві ноги. Обхопіть їх і тягніть в напрямку колін голову і плечі. Тепер опустіть ноги і, тримаючи витягніть як можна далі руки, плавно качайте верхньою частиною тіла – 15 см вперед і стільки ж назад. Виконайте 100 разів. Якщо у вас слабкі ноги, можете зігнути коліна.

Вправа 5
Ляжте на підлозі. Руки зігніть у лікті на рівні плечей. Зігніть праву ногу і переведіть її над лівою, намагаючись при цьому присунути праве коліно якомога ближче до лівого ліктя. Не відривайте лікті від підлоги. Випряміть ногу і повторіть вправу 50 разів. Після цього змініть ногу, і знову – 50 разів, у напрямку правого ліктя. Ця вправа від болів в хребті, які напевно багато хто відчуває після ходіння в туфлях на високих підборах.

Вправа 6
Лежачи на підлозі, піднявши підборіддя вгору, зігніть ноги в колінах і поставте ступні на підлогу, потім підніміть праву ногу, обхопивши її ззаду. Потримайте так 30 секунд. М’яко наближайте ногу до грудної клітки. Незважаючи на опір, посувайтись ногою назад-вперед 50 разів. Повторіть те ж саме з іншою ногою.

Вправа 7
Як і раніше ляжте на підлогу. Праву ногу зігніть в коліні і поставте ступню на підлогу. Зігніть ліву ногу в коліні і покладіть ступню на праве стегно. Покладіть долоні рук під голову. Дихайте глибоко. Підніміть голову і плечі. Тягніться правим ліктем до лівого коліна (права лопатка повинна відірватися від підлоги). Повільно поверніться у вихідне положення. Виконайте вправу ще 29 разів, потім поміняйте ноги місцями і виконайте ще 30 разів.

Вправа 8
Лежачи на спині, ноги зігніть в колінах. Ступні покладіть на підлогу, на одній лінії з сідницями. Виберіть відповідне положення для рук (пам’ятаєте про три варіанти?). Ніс спрямований вгору .. Повільно опустіть праву ногу на підлогу з правого боку, а ліву ногу покладіть на праву. Верхня частина тулуба залишається нерухома. Повільно поверніться у вихідне положення. Виконайте вправу 30 разів в один бік і стільки ж в іншу.

Вправа 9
У положенні, лежачи на спині, ноги зігніть в колінах, поставивши стопи на підлогу. Підтягніть коліна до грудей, відірвавши стопи від підлоги. Стегна повинні бути перпендикулярні підлозі. Дихайте глибоко. На видиху підніміть таз вгору від підлоги виключно зусиллям нижніх м’язів живота. Дійшовши до граничної висоти, повільно, контролюючи рух, поверніться у вихідне положення.

Посетите сайт Сhitay.net и читайте все новости Украины и России. Сhitay.net – будьте в курсе всех событий.

Залишити коментар