Целюліт та методи його лікування

целюліт

Розглянемо методи лікування вираженого целюліту – непривабливу апельсинову кірку з горбиками. Тут вже часто застосовують саме слово “лікування”. Найбільш ефективною є комплексна антицелюлітна програма, куди входять і зовнішні впливи і вживання харчових добавок усередину. Зараз у продажу багато антицелюлітних препаратів і внутрішнього застосування (таблетки, капсули, чаї) і зовнішнього (мила, гелі, креми, скраби, пілінг, грязі). Всі ці препарати діють ефективно на тлі правильного харчування і гімнастичних вправ. Найдієвіше поєднання – це гімнастичний антицелюлітний комплекс з антицелюлітними кремами + дієта + харчові добавки. Такий масований наступ на целюліт по всіх фронтах змушує целюліт відступати – і шкіра поступово згладжується.

Ефективними в боротьбі з целюлітом виявилися препарати рослинного походження. Основний використовуваний сьогодні антицелюлітний компонент – це бурі морські водорості (ламінарія і фукус). Вони входять в засоби внутрішнього застосування і зовнішнього. У косметичних засобах проти целюліту використовують також екстракти плюща і гінкго білоба. Скраби і пілінг, видаляючи відмерлі клітини, сприяють насиченню тканин киснем, у результаті чого підвищується тонус, послаблюються застійні явища. Антицелюлітні креми полегшують відведення рідини з жирових тканин через лімфосистему, підвищують тонус шкіри. Антицелюлітні креми і бруд часто використовуються за методикою холодного та гарячого обгортання: на тіло наноситься препарат, рівномірно розподіляється по проблемних ділянок, після чого тіло обгортається спеціальною плівкою. Через 1-1,5 години обгортання знімається і залишки крему або бруду забираються.

Із методів фізичного впливу при лікуванні целюліту використовуються різноманітні масажі, які допомагають послабити застійні явища і забезпечує лімфодренаж (прокачування лімфосистеми): мануальний масаж і апаратні масажі – пневмомасаж і вакуумний масаж.

Більш сильний вплив забезпечують інші апаратни – мікрострумова стимуляція і електроміостимуляція, при якій м’язи, інтенсивно скорочуючись під дією струму, включають в обмінні процеси клітини сусідніх тканин. Електроміостимуляція спалює жир і розбиває целюлітні горбки.

При лікуванні целюліту ще використовується методика ліполізу: електроліполіз, ліполіполіз або целлюлоліполіз. Це різні назви однієї і тієї самої процедури з використанням електродів (наліпним або у вигляді голок), за якими пускають змінний струм і які змушують іони рухатися по клітці. У результаті цих рухів жир стає текучим. Під час ліполізу відбувається інтенсивне спустошення жирових клітин зі зменшенням їх обсягу та загальної жирової маси.

Зараз стає популярним ультразвуковий метод позбавлення від целюліту. Ультразвук дробить жир м’яко, не зачіпаючи клітку.

Найкрутіший метод ліквідації целюліту – ліпосакція (ліпоаспірація). Це вже серйозна хірургічна операція, що проводиться під наркозом. Здійснюється вона так: у підшкірну жирову клітковину вводяться спеціальні порожнисті голки, вона руйнується і далі через голку відсмоктується. Зараз з’явилися нові апарати для ліпоаспіраціі, з двома голками. Одна голка проводить струм, який плавить жир, друга його відсмоктує. Загоєння після цієї операції йде досить-таки довго й болісно, але результат радикальний – жирові відкладення зникають назавжди.

Підіб’ємо підсумки: целюліт не виженемо повністю, але переможемо. Правильне харчування, гімнастики, відмова від шкідливих звичок – це все потрібно не тільки для боротьби з целюлітом, але й взагалі для здорової довгого життя. Харчові добавки, косметичні засоби і масажі – теж хороші речі. Але що стосується апаратної та хірургічної корекції целюліту, то тут треба подумати, перш ніж зважитися: чи справді у вас так погано йдуть справи, щоб йти на такі радикальні заходи? Це серйозні втручання. Ліпосакція до того ж здатна викликати досить неприємними наслідками. А целюліт – всього лише прикрий косметичний дефект, нешкідливий для здоров’я. Багатьох жінок проблема целюліту не хвилює, а дехто навіть і не знає, що таке целюліт – і живуть вони спокійно у своєму щасливому невіданні.

Пройдя курсы маникюра и наращивания ногтей можно стать высококвалифицированным специалистом в данной сфере и радовать клиентов красиво выполненной работой.

Залишити коментар