Целюліт і те що сприяє розвитку целюліту

целюліт

Розвитку целюліту сприяє:

Гормональний дисбаланс, спадкова схильність, знижена функція щитовидної залози, вікові зміни, порушення обміну речовин і водно-сального обміну, порушення кровообігу в жировій тканині, погана екологія, неправильне харчування, надлишок ваги, забруднення навколишнього середовища, часті стреси.

Ключовим моментом у розвитку целюліту є спадковість. В цьому випадку целюліт передається від мами до дочки. Тому, щоб робити якісь прогнози, дівчині спочатку слід подивитись на маму, бабу та інших родичок по жіночій лінії.

Другим основним фактором у розвитку целюліту є вік. Шкіра дитини є рівна,  гладенька  і однаково рівна на всіх ділянках тіла. Коли дівчина юна, шкіра ще має хороший тонус, тому в цьому віці целюліту ще нема, або виражений дуже слабо. Але, чомусь, саме молоденьких дівчат целюліт особливо хвилює.  А ось з віком, коли людина робиться старшою, еластичність та пружність шкіри стає меншою, погіршується лімфо- і кровообіг, міняється гормональний фон, і тому посилено розвивається целюліт. Причім швидкість розвитку целюліту у всіх жінок різна і вона визначається спадковістю. У когось целюліт з’являється вже у двадцять років, у когось після народження дитини, у когось після менопаузи. Варіантів розвитку, такого ненависного усіма дівчатами і жінками, целюліту безліч.

Частіше всього,у дівчат і жіночок з надмірною вагою целюліту буде проявлятися більше  і частіше ніж у худих, але це не є загальним правилом, інкоки целюліт не завжди йде поруч з повнотою. Часто у спортивних і худих жінок спостерігається виражений целюліт, а деякі повненькі дівчата на оборот можуть похизуватись рівною і пружною шкірою.

Одним важливим фактором, що сприяє розвитку целюліту, для всіх жінок без виключення є гра з вагою. На превеликий жаль, цей фактор багато хто не враховує ганяючи вагу то туди то сюди, і тим самим примудряються свій маленький майже не помітний спадковий целюліт перетворити на купу потворного целюліту.

Як же саме можна уникнути появи целюліту?

Не можливо повністю позбавитись від целюліту або  уникнути його появи, але розгладити всі нерівності шкіри і призупинити посилення можливо.

Стратегія і тактика боротьби з целюлітом. Перше правило, і мабуть, найголовніше це здрове харчування. Друзями целюліту вважаються жирні і смажені страви, шинки і ковбаси, різноманітні копченості і соління, маринади, рафіновані вуглеводи, різноманітні торти та борошняні вироби. Якщо у вас є спадкова схильність до целюліту, то від цих продуктів вам найкраще взагалі назавжди відмовитись. Також скоротіть вживаня таких напоїв як газована вода, різноманітні алкогольні напої а також кави. Пийте якомога більше води, тому що саме вода очищає наш організм від шлаків. Хороші свіжо вичавлені овочеві і фруктові соки, їх також потрібно включити в свій раціон. Скоротіть кількість скурених сигарет до мінімуму а бо ж зовсім киньте палити. Паління руйнує вітамін С який відповідає за загальний стан шкіри та сполучної тканини, отруює організм шкідливими речовинами, заважає правильному кровообігу, який погіршує обмін речовин на клітинному рівні. Дуже шкода дівчат, які намагаються позбутися целюліту за допомогою різноманітних кремів чи інших процедур і при цьому не можуть кинути палити.

Не носіть дуже тісний одяг і підбори на високих каблуках  – це порушує периферичний кровообіг. Дуже погано знаходитися в одному і томі ж положенні довгий час, особливо стоячи. Поліпшити циркуляцію крові та лімфи дозволяють спеціальні легкі вправи для ніг.

Ще одним дуже добрим другом целюліту являється гіподинамія. Чим більше ви знаходитесь без руху тим швидше з’являється целюліт.

Поліпшити кровообіг зможе допомогти контрастний душ. Під час того як приймаєте душ, розтерайте своє тіло жорсткою щіткою або рукавицею. Старайтесь якомога частіше відвідувати сауну чи лазню, звісно якщо нема протипоказань.

Старайтесь уникати стресових ситуацій, так як целюліт завжди посилюється в таких умовах. Чим більше ви нервуєте і злитесь тим краще для целюліту.

Отож, дбайте про своє здоров’я та красу тіла і не давайте целюліту стати на заваді вашому щастю.

В нашем магазине Santehshop продаются хорошые инсталляции grohe с кнопкой, бачком и крепежом в комплекте немецкого производства.

Залишити коментар