Лікувальні та поживні домашні маски для волосся

маски для волосся, маски для волосся домашнього приготування, живильні маски для волосся

Якщо ви все-таки надаєте перевагу  шампуням від виробника, то перед кожним миттям голови побалуйте волосся маскою, яка допоможе їм відновити сили, а після – обполіскуйте волосся відваром трав, який додасть їм шовковистий блиск. Шампуні з арсеналу народної косметики є одночасно і масками, оскільки складається повністю з натуральних компонентів. Що ж стосується безпосередньо масок, то вони рекомендуються абсолютно всім, а не тільки тим, у кого є проблеми з волоссям. Щоб відчути ефект від маски, необхідно робити її не рідше одного разу на тиждень протягом 1-2 місяців. Не треба робити різноманітні маски, краще вибрати одну, пройти курс, а потім вже пробувати інші.

У маски для волосся домашнього виготовлення можна додавати компоненти на свій розсуд. Для жирного волосся, наприклад, гарні лимонний сік і гірчиця, для сухих – оливкова і рицинова олія. Можна додавати в маски для волосся ефірні олії лимона, ялиці, іланг-ілангу та інші.

Отже, як ми тільки що сказали, маски домашнього приготування хороші тим, що ви можете підбирати компоненти для маски, виходячи зі структури і якості саме вашого волосся, а це дуже важливо.

Ми пропонуємо вашій увазі рецепти натуральних масок для волосся, склади яких втирають в шкіру голови приблизно за півгодини-годину до миття. Доцільно робити тепле укутування голови, особливо якщо волосся січеться.

Народні рецепти масок для волосся. Живильні домашні маски для всіх типів волосся

Жовтково-олійно-коньячна маска для волосся
1-2 жовтки (без плівок) змішати з 1-2 ст. ложками оливкової або кукурудзяної олії і 1-2 ст. ложками коньяку, що підсилює приплив крові до поверхні шкіри. Нанести суміш по проділах на шкіру голови і на волосся і як слід помасажувати голову пальцями. Одягти на 40-50 хвилин утепляючий ковпак, після чого змити маску звичайним шампунем або яєчним жовтком, а потім обполоснути волосся відваром липи або м’яти.

Маска для волосся з касторової олії з ромом
Змішати 1 ст. ложку касторової олії і 1 столову ложку рому, натерти сумішшю голову за годину до миття.

Цибулева маска для волосся з репейніком
Приготувати суміш, що складається з 1 частини коньяку, 4 частин соку ріпчастої цибулі, 6 частин відвару коренів реп’яха. Втерти її в шкіру голови за 2 години до миття. Рекомендується робити таку маску 2-3 рази на тиждень.

Цибулева маска для волосся
3 столові ложки цибульного соку втирати в коріння волосся 1-2 рази на тиждень. Голову укутати рушником, витримати 2 години, а потім промити шампунем.

Маска для волосся з редьки
Натерти на тертці редьку, віджати сік і втерти його в корені волосся. Після цього обернути голову рушником. Через годину ретельно промити волосся теплою водою без мила.

Маски з алое (столітника) для лікування волосся
1. Змішати 1 ч. ложку соку алое, 1 ч. ложку лимонного соку, 1 яєчний жовток і 1 подрібнений зубчик часнику. Втерти цю суміш в коріння волосся, а голову обернути рушником. Залишити маску на 30-40 хвилин, потім змити теплою водою і обполоснути волосся настоєм з ромашки або кропиви. Рекомендується застосовувати цей засіб п’ять разів поспіль перед миттям голови.

2. Змішати 1 ч. ложку лимонного соку, 1 ст. ложку морквяного соку, 1 ст. ложку соку алое, 1 жовток, 1 ст. ложку касторової олії, 1 ст. ложку коньяку. Нанести суміш на волосся, а через півгодини змити теплою водою.

Трав’яна маска для лікування волосся
Рівні частини листя берези, трави кропиви і мати-й-мачухи, шишок хмелю, квіток календули подрібнити і заварити (одна жменька суміші на 1 л окропу). Настояти, процідити, потім втерти в шкіру і волосся ватним тампоном.

Рецепти народних масок для жирного волосся. Живильні маски для волосся

Айвовий маска для волосся
Вирізати з айви серцевину плоду разом з насінням. Залити серцевину склянкою води і довести до кипіння на повільному вогні. Відвар айви втирати в шкіру голови, що сприяє зменшенню жирності волосся, а також лікує жирну себорею.

100 мл соку алое (аптечна спиртова настоянка) змішати з 15 краплями олії чайного дерева, 10 краплями олії розмарину, 10 краплями олії кедра. Збовтати, настояти тиждень у темному місці, щодня збовтуючи. Акуратно втирати цей розчин у шкіру голови (попередньо струсивши кілька разів пляшечку) після кожного миття. Досить 20 крапель.

Маска для волосся з білка для лікування волосся
Збити 2 білки в міцну піну. Втерти піну у волосся в шкіру голови і залишити до тих пір, поки білки не висохнуть. Потім обполоснути волосся і вимити сірчаним милом (якщо таке є) або шампунем і теплою водою.

Маска для волосся з білка з ромашкою для шовковистості волосся
2 ст. ложки сухих квіток ромашки залити 50 мл окропу і настоювати 3-4 години, після чого процідити. Збити 1 яєчний білок в міцну піну, змішати його з настоєм ромашки. Отриману суміш втерти у волосся і шкіру голови. Залишити до повного висихання, після чого вимити голову теплою водою з використанням шампуню. Регулярне використання цієї маски не тільки допоможе вирішити проблему з надмірною жирністю голови, але й зробить волосся більш м’якими і шовковистим.

Березово-спиртова маска для волосся
1 ст. ложку подрібненого березового листя залити 100 мл горілки. Настояти в щільно закритому посуді 5 днів. Складом протирати волосся щодня протягом двох тижнів.

Вишнева маска для волосся
Віджати сік з вишень і втирати його в шкіру голови за годину до миття волосся. Така маска підійде тільки власницям темного волосся, оскільки вишня має тенденцію до фарбування.

Дріжджова маска для волосся
Розмішати 1 ст. ложку дріжджів з 1 ч. ложкою теплої кип’яченої води, щоб при цьому утворилася кашка. Потім змішати цю кашку з збитим білком. Втерти отриману суміш у волосся і шкіру голови, залишити до тих пір, поки вона не висохне. Потім промити голову теплою водою з використанням шампуню.

Легко и быстро вычислить любые показатели, нужно сумму или сделать много других вычислительных операций поможет калькулятор онлайн, который всегда будет Вам полезен.

Залишити коментар