Термальна вода, як і коли слід її використовувати

Термальна вода

Коли шкіра втрачає вологу вона сохне. Однак дієвий є засіб,  який здатний буквально за лічені секунди зволожити шкіру і привести її в тонус навіть якщо вона знаходиться під шаром макіяжу – термальна вода. Ми вам розповімо, як, в який час доби і для чого її можна використовувати. Термальна вода - це унікальний продукт який пригодиться на всі випадки життя: використовуйте її в офісі, в літаку, на пляжі і вдома для зволоження, закріплення макіяжу зняття роздратувань після засмаги або опіку, епіляції і пілінгів, як основу для make-up.

Про користь глибинної води

Термальна вода вважається чистішою, ніж мінеральна вода, оскільки залягає глибше (значить, виключено попадання хімічних відходів) і піддається дії тиску і високих температур. Вона містить більше мінеральних солей та мікроелементів (брому, йоду, мідь, заліза, фтору, хлору, магнію, натрію та ін), які оптимально відповідають складу мікроелементів та мінералів в організмі людини. Звідси і велика користь термальної води. Вона прискорює клітинний метаболізм, підвищує опірність негативним впливам навколишнього середовища, відновлює рівень зволоженості шкіри, нормалізує водно-ліпідний баланс, підвищує природні захисні властивості шкіри.

Коли слід користуватися термальною водою

Ранок: 6.00-10.00
Прокидатися вранці повинні не тільки ви, але і ваша шкіра. Після душу на шкіру обличчя і тіла розпорошіть термальну воду з відстані 30 сантиметрів. Свіжа хмара вологи миттєво підбадьорить шкіру і приведе в норму її водно-сольовий баланс. Зачекайте, поки вода вбереться, і нанесіть денний крем. Для більшого ефекту зробіть невеликий масаж: поплескайте по обличчю подушечками пальців, а після того як вода вбереться в шкіру, нанесіть крем.

День: 13.00-15.00
У денні години відбувається зниження тиску, тонус судин падає, шкіра виглядає втомленою і втрачає здоровий рум’янець. Якщо при цьому ви перебуваєте під променями сонця, поривами вітру або просто під потоком повітря з офісного кондиціонера, шкіра швидко втрачає вологу. Розпорошіть термальну воду на обличчя з відстані приблизно 50 сантиметрів.

Використовуючи термальну воду протягом дня в офісі або, наприклад, в літаку, ви допоможете своїй шкірі утримувати життєво необхідну вологу.

Як використовувати термальну воду

* Якщо в будь-яку маску (крім всеочисну) додати кілька крапель термальної води, то активні речовини глибше проникнуть у шкіру.
* Порошкоподібні маски можна відразу розводити термальною водою.
* Термальна вода корисна після будь-яких косметичних процедур: чищення обличчя, пілінгу, масажу
* Перед нанесенням будь-якого крему скористайтеся спреєм з термальною водою: це посилить його косметичний ефект.
* Вважається, що талассо-і ароматерапія діють набагато успішніше в комбінації з термальною водою. І навпаки, різні рослинні і морські екстракти, а також ефірні масла підвищують ефективність термальної косметики.

Вечір: 17.00-20.00
Після 17 годин починає підвищуватися тонус м’язів, активізується діяльність органів, поліпшується пам’ять. Шкіра з вдячністю приймає косметичні компоненти, відновлюючись після денних стресів. Її потрібно лише злегка освіжити. Використовуйте спрей замість тоніка: нанесіть його на обличчя і протріть шкіру ватним диском. Тепер можете оновити макіяж. На завершення ще раз розпорошіть термальну воду на обличчя.

Ніч: 22.00 – 00.00
До дев’ятої години вечора наші біологічні годинники починають налаштовуватися на сон. Година сну до опівночі дорівнює двом після. Вночі відбувається максимально ефективний розподіл і відновлення клітин всього тіла, в тому числі і шкіри. Вона максимально засвоює активні компоненти косметичних засобів.

Підготуватися до нічного омолодженню й оздоровленню шкірі допоможе термальна вода з охолоджуючим або заспокійливий ефект. Її краще зберігати в холодильнику і наносити після прийняття душу перед нанесенням нічного живильного крему.

Термальна вода – це універсальний засіб для шкіри обличчя, що містить мінеральні солі і мікроелементи (селен, магній, калій, натрій, залізо і т.д.), а також сприяє запобіганню обезводнення шкіри і її роздратування. Термальна вода допомагає освіжитися, її можна розпорошувати безпосередньо на макіяж, шкіра зволожиться, а ваш вигляд абсолютно не постраждає.

Завдяки випуску цього засобу в маленьких балончиках, середніх або більших, ви можете один – носити завжди із собою в сумочці, інший – залишити в офісі на роботі для сплеску свіжості в середині дня, а найбільший нехай зберігається в спальні, щоб живильна волога для обличчя була завжди під рукою.

Добитьса хорошего освещения будь то квартира, офис или другое помещение можно с помощью разнообразных ламп, таршеров, люстр или светильников представленных на сайте www.lampa.kiev.ua, имеющих великолепный дизайн и заманчивые цены.

Залишити коментар