Різноманітні способи схуднення

Схуднення

З проблемою зайвої ваги стикаються люди різного віку та сфер діяльності. Генетична схильність, малорухливий спосіб життя, надмірності в харчуванні – все це призводить до появи небажаних жирових відкладень. Зайва вага – це не тільки неестетичний зовнішній вигляд (що особливо пригнічує дівчат і жінок), але і додаткове навантаження на організм, в першу чергу на серцево-судинну систему.

Існують декілька способів схуднення. Їх можна розділити на кілька груп: дієти, фізична активність, оперативне втручання, клізми, таблетки для схуднення. На сьогоднішній день є безліч видів дієт – гречана дієта, рисова, яблучна, м’ясна, так звана <<кремлівська дієта>>, що стала популярною останнім часом, голодування і маса всіляких інших. При всій їх різноманітті, сутність всіх дієт полягає в обмеженні споживання калорій і шкідливих для організму продуктів харчування.

Вам скучно и Вы не знаете чем заняться? Разнообразные игры на телефон помогут скрасить Ваши будни и поднять Вам настроение.

Дієвим методом позбавлення від жирових відкладень є різні види фізичної активності. Аеробіка, силові вправи, біг, досить тривала ходьба, рухливі види спорту, фізична робота – одним словом будь-яка фізична діяльність людини, яка змушує організм інтенсивно витрачати енергію. Кожна фізична діяльність, природно, має свої особливості. Якщо біг, фізична робота впливають на організм в цілому, то спеціальні фізичні вправи допомагають прибрати жир на проблемних зонах.

Останнім часом досить широкого поширення набув такий метод позбавлення від жирових накопичень як ліпосакція. Суть його полягає в оперативному видаленні підшкірного жиру після його ультразвукового або механічного руйнування. Сам процес видалення жиру відбувається за допомогою вакууму. Метод ліпосакції застосовується при осередковому скупченні жиру і не є лікуванням загального ожиріння організму.

Використання клізми як засобу для схуднення є в даний час дискусійним питанням. Є думки (часто рекламного типу), що клізма є прекрасним засобом скинути зайву вагу, інші навпаки запевняють, що використання клізми допомагає лише як додаткова процедура при голодуванні або інших видах дієт. Але що тут велику роль відіграють індивідуальні фізіологічні особливості людини.

Існує також величезна кількість таблеток для схуднення. У цілому вони діляться на три групи: викликають зниження апетиту, проносної дії і безпосередньо виводять з організму жири. Так само багато хто намагається схуднути за допомогою яблучного оцту.

Підводячи підсумок даному короткому огляду, необхідно відзначити наступне: схуднення, тобто позбавлення організму від зайвого жирового прошарку, є серйозним заняттям, що вимагає уважного, вдумливого підходу, оскільки мова тут йде про здоров’я людини. При скиданні ваги потрібно враховувати різні фактори – вік, стан здоров’я, тип роботи, наявність вільного часу і т. п. Для людей молодого і середнього віку з нормальним станом здоров’я оптимальним представляється поєднання фізичної активності (гімнастика, біг і т. д.) з певною дієтою. Для осіб середнього і літнього віку з проблемами зі станом здоров’я доречні будуть дієти, таблетки, фізичні вправи, які призначаються за участю кваліфікованих лікарів.

Дискусійним з точки зору виправданості є застосування ліпосакції. Перш ніж зважитися на цей крок, доречно зважити всі <<за>> та <<проти>>. Так чи інакше, турбота про своє здоров’я не повинна приносити йому шкоду, і це корисно пам’ятати, приступаючи до скидання ваги тіла.

Залишити коментар